Agata i Piotr Rubikowie zdecydowali się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do Miami. Tydzień temu nadszedł ten czas, kiedy spakowali wszystkie walizki i polecieli spełnić swój „amerykański sen”.

Widzowie grzmią po wywiadzie Piotra Rubika i Agaty Rubik. Muzyk źle potraktował żonę

Agata i Piotr Rubikowie w Miami

Internauci z wypiekami na twarzy śledzili moment pakować się rodziny Rubików do USA, a teraz podglądają ich, jak urządzają swój nowy kąta w Miami. Agata i Piotr chętnie relacjonują etapy klimatyzowania się w nowym miejscu, zdążyli już nawet zorganizować live’a na Instagramie i odpowiedzieć na wiele pytań fanów.

Widzimy, że para razem z córkami zamieszkała blisko plaży. Wystarczy, ze wyjdą za ogrodzenie osiedla i już mogą wypoczywać nad Oceanem.

Jesteśmy na plaży, to jest nasz budynek, a tu jest nasza plaża. Leżaczki do dyspozycji, biały piasek… Jest niedziela, a w sumie niewiele ludzi. Super, bardzo mi się podoba – mówiła Agata Rubik.

Rubikowie do tej pory mieszkali w pięknej willi na warszawskim Wilanowie. Teraz musieli zamienić dom na mieszkanie, ale im to nie przeszkadza i od razu zabrali się za urządzanie nowego gniazdka. Udali się na zakupy do popularnego hipermarketu Target oraz Ikei, gdzie kupili pościel, meble, czy sprzęt do kuchni.

 

Agata Rubik musiała pójść na terapię. Żyła zbyt blisko mamy

Ich nowe mieszkanie jest jasne i dobrze oświetlone, a mniejszy metraż wynagradza im duży balkon z widokiem na las i Ocean.

Natomiast wczoraj wybrali się do parku dla psów ze swoim czworonogiem, który był zachwycony zabawą z innym psem. Na miejscu zwierzaki mają ogromną przestrzeń do wylatania się, wodę oraz torebki na odchody.

Agata Rubik o zazdrości w związku: „Znałam WSZYSTKIE HASŁA Piotra i regularnie CZYTAŁAM MAILE”