Agata i Piotr Rubik są szczęśliwym małżeństwem ponad 14 lat. Pomimo dzielącej ich dużej różnicy wieku idealnie się dogadują i od lat tworzą zgrany związek. Para doczekała się dwóch córeczek: 13-letniej Heleny i 9-letniej Alicji, a cała rodzina chętnie dzieli się skrawkami swojego życia z fanami na Instagramie, na którym u samej Agaty Rubik jest prawie 170 tysięcy osób.

ZGUBIONA obrączka, WŚCIEKLI paparazzi i NIETRAFIONE prezenty – oto kulisy ślubu Agaty i Piotra Rubików!

Agata Rubik o zazdrości w małżeństwie. Sprawdzała telefon Piotra, miała dostęp do jego haseł

Choć obecnie cała rodzina przebywa na wakacjach w Australii, Agata Rubik nie zapomniała o swoich fanach i postanowiła znaleźć chwilę, by zabawić się z nimi w popularne Q&A. Wśród pytań nie mogło zabraknąć oczywiście życia prywatnego Agaty, a jedna z internautek zapytała ją co myśli na temat zazdrości w małżeństwie i sprawdzania sobie telefonów. Odpowiedź zaskakuje, ponieważ okazuje się, że na początku związku Agata… sprawdzała Piotrowi telefon!

Na początku związku z Piotrem znałam jego wszystkie hasła i regularnie czytałam e-maile. Wynikało to raczej z ciekawości, nie z zazdrości. Dostawał dużo zabawnych listów i propozycji. Piotr mi nie daje kompletnie powodów do zazdrości, ja jemu też nie. Ale ręki bym sobie za nikogo uciąć nie dała, bo życie bywa przewrotne, a ja bardzo sobie cenię swoje ręce.

Jednocześnie influencerka zapewniła, że razem z mężem wciąż mają dostęp do swoich telefonów, choć unikają korzystania z tego:

Nadal mamy dostęp do swoich telefonów itp., ale nikt nie ma potrzeby, żeby z tego korzystać.

Agata Rubik o zazdrości w małżeństwie IG: agata_rubik

Agata Rubik zdradza jakie ma doświadczenie zawodowe. Trochę tego jest!

pasekkozak