Salma Hayek (57 l.) po raz pierwszy mówi całą prawdę o ślubie z multimliarderem François-Henrim Pinaultem, z którym jest w związku. od 13 lat. Aktorka wyszła za mąż za francuskiego biznesmena w 2009 roku w Walentynki.

Teraz jednak Salma Hayek ujawniła, że tak naprawdę nie miała nic do powiedzenia w sprawie zaślubin, które zostały zorganizowane przez rodzinę, przyjaciół i jej partnera. Gwiazda wyznała, że „nie miała wyboru” w tej sprawie, gdy została przywieziona do sądu, opisując to jako „interwencję”.

Bardzo seksowna Salma Hayek z mężem multimiliarderem u boku

Zrzucając to na nerwy, przypomniała sobie, że miała fobię przed małżeństwem, doprowadzającą swoich najbliższych do wzięcia spraw w swoje ręce.

Salma Hayek bała się ślubu

Gwiazda pojawiła się na lutowej okładce amerykańskiego Glamour Magazine, któremu to magazynowi udzieliła wywiadu i podzieliła się historią swojego ślubu po ponad 13 latach małżeństwa.

55-letnia Salma Hayek pozuje w bikini. WOW

Salma i François-Henri pobrali się 14 lutego 2009 roku, podczas skromnej ceremonii cywilnej, w której uczestniczyła tylko rodzina, po czym 2 miesiące później zorganizowali wystawne przyjęcie weselne, Nawet nie wiedziałam, że tego dnia biorę ślub. To było jak interwencja. Chyba nigdy nie opowiedziałam tej historii, wyznała.

Nie, po prostu zabrali mnie do sądu. Moi rodzice, mój brat, wszyscy sprzysięgli się przeciwko mnie. Miałam fobię związaną z małżeństwem. Powodem, dla którego to był ślub w sądzie, było to, że mnie tam zaciągnęli. Byłam zdenerwowana […] A potem był obiad w domu jego rodziców. Moja teściowa, która jest najbardziej gustowną osobą, jeśli chodzi o rozrywkę, robiła już lunch. Nie miałam wyboru, dodała Salma Hayek.

Jak widać była to dobra decyzja.