Salma Hayek wyszła za mąż za Francoisa-Henri Pinaulta w 2009 roku. Ślub aktorki i francuskiego milionera wzbudził zainteresowanie mediów na całym świecie, a hollywodzka gwiazda do dziś tłumaczy się z oskarżeń o to, że wyszła za mąż dla pieniędzy męża, zarządzającego konsorcjum zrzeszającego luksusowe marki m.in. Gucci, Alexander McQueen czy Baleciaga.

Salma Hayek świętuje 54 urodziny! Takiego wyglądu może pozazdrościć jej Jennifer Lopez

Salma Hayek – małżeństwo

Kiedy Salma wychodziła za mąż za Francuza, była już uznaną aktorką. Choć po przyjeździe do Los Angeles gwiazda musiała od początku budować swoją karierę, to w 2009 roku miała już na koncie nominację do Oscara za rolę w głośnym filmie Frida.

Z kolei Fancois-Henri Pinault od 2005 roku pełnił funkcję CEO grupy PPR, którą przekształcił w modowe imperium Kering zrzeszające luksusowe marki. Jest także właścicielem klubu piłkarkarskiego oraz prezesem Groupe Artémis, która ofiarowała rekordową kwotę 113 milionów dolarów.

Aktorka pojawiła się w podcaście „Armchair Expert”, gdzie postanowiła bronić szczerości swoich uczuć. Gwiazda zapewniła, że w nawiązywaniu relacji z miliarderem, stan konta grał drugorzędną rolę. Hayek dała jasno do zrozumienia, że osądzanie jej związku wyłącznie przez pryzmat pieniędzy, jest dla niej krzywdzące.

Salma zapewniła również, że podczas wakacji jej mąż potrafi całkowicie odciąć się od pracy i poświęcić rodzinie. Para wychoowuje wspólnie córkę – Valentinę Palomę, która przyszła na świat w 2007 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)