Sandra Kubicka (24 l.) szturmem podbiła polski show-biznes. Modelka słynie z pozytywnego nastawienia i obłędnej figury. Nic się jednak samo nie robi, Kubicka nie raz zdradzała ile pracy i wyrzeczeń kosztuje taka sylwetka. Sandra wyprzedziła trendy! Okazało się, że aktorka zza oceanu pojawiła się w projekcie łudząco podobnym do tego, który założyła na siebie Kubicka.

Sandra Kubicka o przygotowywaniach do wesela. Okazuje się, że ślub… (WIDEO)

Sandra Kubicka i Dakota Johnson w podobnych stylizacjach!

Dwa tygodnie temu odbyła się impreza rozdania nagród magazynu Joy. Z tej okazji na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd i osobowości z show-biznesu. Była obecna również polska modelka Sandra Kubicka razem z przyszłym mężem, Kaio Alves Goncalves. Zakochani zdobyli statuetkę pary roku. Na tę okazję Kubicka zdecydowała się na projekt polskiej firmy Marlu. Kreacja składała się z dwóch części. W tej stylizacji modelka wyglądała jak piękna panna młoda, miała również możliwość pochwalenia się wyrzeźbionym brzuchem.

Z kolei Dakota Johnson, która zasłynęła z roli w „50 twarzach Greya” ubrała się w bardzo podobny projekt. Na galę 2019 Governors Awards aktorka wybrała długą kreację w białym kolorze. Również stylizacja Dakoty składała się z dwóch części – skąpego topu i szerokiej, rozkloszowanej spódnicy. Całość wyglądała bardzo efektownie. A Dakota może poszczycić się równie wyrzeźbionymi mięśniami brzucha!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka na rozdaniu nagród magazynu Joy, fot. AKPA

Dakota Johnson

Fot.FORUM/Reuters

Która z nich wygląda w białej sukience bardziej szałowo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

BAJKA! Dakota Johnson w białej kreacji na gali pokazała BRZUSZEK (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka i Adam Adamonis rozmawiali z nami zaraz po pierwszym występie w Tańcu z Gwiazdami

Sandra Kubicka zamieszkała z partnerem! Luksusowe wnętrze robi wrażenie:”Stajemy się prawdziwą rodziną

Sonda

poll-violet

Sandra w białej sukni pojawiła się na rozdaniu nagród Joy jakiś czas temu. Teraz Dakota wystąpiła w podobnej stylizacji. Która lepiej się prezentuje?

1
Dakota Johnson

Dakota Johnson

Dakota Johnson olśniewała na czerwonym dywanie. Jej stylizacja składała się z dwóch części – skąpego topu i szerokiej, rozkloszowanej spódnicy. Patrząc na te zdjęcie, w głowie mamy podobną stylizację jednej z polskich gwiazd.

2
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka w takiej kreacji pojawiła się na rozdaniu nagród magazynu Joy. Dakota z pewnością nie ściągnęła pomysłu od modelki, jednak to Sandra jako pierwsza pojawiła się w białym zestawie.