Żony polskich piłkarzy nie mają powodów do narzekań. Zaledwie wczoraj Marina Łuczenko-Szczęsna ogłosiła, że w nowobudowanym domu będzie miała windę, a dziś Sara Mannei-Boruc pochwaliła się wyjątkowym prezentem urodzinowym. Choć jest zdecydowanie bardziej praktyczny niż dźwig osobowy, to jest równie luksusowy.

Sara Boruc martwiła się zmianą w piersi. Przekazała fanom nowe wieści

Sara Boruc dostała Mercedesa AMG-G  63

Na Instagramie Sary pojawiło się zdjęcie prezentu, który otrzymała od męża z okazji 35. urodzin. Artur miał gest i podarował ukochanej terenowego mercedesa wartego tyle co mieszkanie.

Sara Boruc pochwaliła się zdjęciem zaparkowanego w garażu luksusowego mercedesa AMG-G 63. Samochód jest wyposażony w 9-stopniową skrzynię biegów oraz silnik V8 biturbo, co pozwala na wygenerowanie mocy 585 koni mechanicznych. Nie jest to najbardziej ekologiczny samochód – średnie spalanie to ponad 17 litrów na 100 km. Za to wszystko trzeba zapłacić ponad 730 tys. złotych.

Sara Boruc pochwaliła się nowym BIUREM. Pokazała część mebli

Wyjątkowy prezent Sara skwitowała krótko:

Bday baby.

Niedawno Sara Boruc znalazła się na pierwszych stronach gazet za sprawą niepokojących doniesień na temat jej zdrowia. Przeprowadzone badania nie dały jednak powodów do zmartwień.

Sara Boruc pokazała nowe mieszkanie w Warszawie!

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Sara i Artur Borucowie przechadzają się po Warszawie

Sara Boruc, Artur Boruc/fot. AFPS

Sara i Artur Borucowie idą w objęciach

Sara Boruc, Artur Boruc/fot. AFPS

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA

Sara Boruc w białej koszuli i czarnej marynarce

Sara Boruc/fot. AKPA

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA