Sara Boruc trzy miesiące temu przeprowadziła się z mężem i dziećmi do Warszawy. Artur Boruc wrócił do Legii Warszawa. Zamieszkali w 44-piętrowym wieżowcu Cosmopolitan – z apartamentu mają widok na całą stolicę.

Sara Boruc Instagram

Sara Boruc pokazała nowe buty: Myślałam, że masz zdeformowane STOPY

Mimo luksusów w stolicy, Sara wcześniej mieszkała nad samym morzem w Wielkiej Brytanii. Wczoraj odpowiedział na wiele pytań fanów m.in. czy nie tęskni za Anglią.

Żona Artura Boruca dostała wiele pochlebnych komentarzy. Jedna z fanek napisała, że dziękuje za naturalność i normalność.

Dziękuję, że są tacy, którzy to doceniają, bo obserwując dzisiejszy Instagram, to kto ma popularność, zaczyna się powątpiewać, czy warto być sobą i czy to ma sens.

Następnie odpowiedziała na pytanie, czy nie brakuje jej Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że najbardziej brakuje jej morza, spacerów, znajomych, którzy stali się, prawie że rodziną, a nawet jedzenia.

Pojawiło się też pytanie, czy zamierzają z mężem wybudować dom:

Mamy domy, budowaliśmy domy w Polsce i poza Polską, jednak przy tak częstych przeprowadzkach jest to trochę bezsensowne i na pewno na ten moment nie zamierzamy tego tutaj robić.

Sara także bez zastanowienia powiedziała, że Noah ma nianię, ponieważ ona i Artur pracują codziennie: „Bez niani by się nie obyło”.

Sara Boruc dostała NOWEGO MERCEDESA. Jest wart prawie MILION

Odpowiedziała też na pojawiające się ostatnio artykuły w mediach plotkarskich, że Artur Boruc kupił żonie na 36 urodziny luksusowego Mercedesa.

My jesteśmy małżeństwem i u nas jest tak, że wszystko jest wspólne. Prezenty to jest taka formalność, rzadko sobie robimy, bo to nie ma sensu. Auto jest, fajnie, ale to jest nasze auto – tłumaczy Sara.

Kolejne ciekawe pytanie brzmiało: „Czym na co dzień różni się mieszkanie w UK od PL”. Boruc tłumaczy, że nie była przyzwyczajona do prędkości miasta, bo w Warszawie dużo i szybko się dzieje.

Sara mimo że przeprowadziła się do Warszawy, to nadal chce zamieszkać na stałe w Los Angeles.

Rodzinne urodziny Sary Boruc. Mąż podarował jej WIELKIE bukiety kwiatów

Ciepło wypowiedziała się też o mężu, kiedy pojawiło się pytane „co najbardziej ceni w mężu”:

Ma niesamowity charakter, jest bardzo, bardzo dobrą duszą i ma niesamowicie wielkie i miękkie serducho i kocha mnie tak, że czuję to każdego dnia.