Sarah Jessica Parker (59 l.) nadała nowoczesny akcent jednej z najbardziej kultowych stylizacji serialowej Carrie Bradshaw, kręcąc w piątek w Nowym Jorku 3. sezon spin-offu „Seksu w wielkim mieście” – „And Just Like That….” (pol. I tak po prostu).

Sarah Jessica Parker nosi dres adidas z butami na obcasie

Aktorka, która w tym tygodniu zachwyciła na gali MET, założyła zwiewną pastelową spódnicę, która przypomina białą spódnicę baletnicy, którą jej serialowa postać po raz pierwszy założyła w 1998 roku.

Tym razem styliści serialu spódnicę zestawili z miętową bluzką w kolorze zielonym i dopasowanymi do niej szpilkami. Bluzkę z kokardą uzupełniła perłami, również w jasnym odcieniu zieleni. Połączenie różu i zieleni nie jest zbyt popularne, ale jak widać – pasuje doskonale!

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker jak Carrie Bradshaw w 1998 roku

Niedawno ogłoszono, że serial „And Just Like That” został odnowiony na 3. sezon na platformie streamingowej HBO Max, zaledwie kilka dni przed długo oczekiwanym powrotem kultowej bohaterki „Seksu w wielkim mieście” Kim Cattrall, Samanthy Jones. Ta pojawiła się na końcu 2. sezonu.

Fani serialu byli zdumieni, gdy na początku tego roku dowiedzieli się, że Kim Cattrall, mimo że niezwykle głośno wyrażała chęć odejścia od roli Samanty, w tajemnicy zgodziła się powrócić w niespodziewanym epizodzie.

Najnowszy sezon „And Just Like That” będzie można oglądać na początku 2025 roku.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Sarah Jessica Parker