Sarah Jessica Parker (59 l.) została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku w nietypowej stylizacji. Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” kupiła pizzę i lody z pizzerii L’industrie Pizzeria w West Village. Aktorka miała na sobie płaszcz w groszki, a także torbę przewieszoną przez ramię.

Sarah Jessica Parker przygarnęła kociaka z planu serialu

Sarah Jessica Parker połączyła dresy adidas z trzema paskami z różowymi butami na grubym obcasie własnej marki SJP. Niecodzienne połączenie wyglądało super, „Sama nie pomyślałabym o takim zestawie, ale wygląda świetnie”, napisała jedna z komentatorek na platformie X (dawniej Twitter).

Aktorka związała swoje długie włosy w elegancki kok, osłoniła oczy okularami przeciwsłonecznymi i założyła słuchawki Apple’a.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker nosi dresy do obcasów

Okazuje się, że sportowe spodnia Adidas z trzema paskami wróciły na modową scenę. Największe fashionistki parują je z eleganckimi koszulami, marynarkami czy ekstrawaganckimi bluzkami z żabotami. Wszystko za zasadzie kontrastu. Jeśli chodzi o ten kultowy model dresów – wszystkie chwyty dozwolone.

Sarah Jessica Parker osobiście sprzedaje buty własnej marki

Piękno renesansu dresów polega na tym, że nie ma żadnych zasad. Chodzi o połączenie sportowego z eleganckim, eleganckiego z casualowym lub połączenia wszystkich powyższych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: