Sarah Jessica Parker i jej rodzina przygarnęli kociaka, którego jej postać, Carrie Bradshaw, uratowała w drugim sezonie serialu „And Just Like That…” na platformie Max.

Sarah Jessica Parker przygarnęła kotka

58-letnia aktorka, podzieliła się tą ekscytującą wiadomością ze swoimi obserwatorami na Instagramie w ostatni wtorek, żartobliwie pisząc: „Jeśli wydaje się wam znajomy, to dlatego że tak jest”. Zaznaczyła, że szary kotek nie nosi imienia „Shoe”, jak nazwała go Bradshaw, kiedy Che Diaz (Sara Ramirez) podarowała go jej postaci.

SZOK! Sarah Jessica Parker osobiście sprzedaje buty swojej marki

„Jego imię poza planem to Lotus”, wyjaśniła Parker w opisie 10-slajdowego karuzela zdjęć, na których kociak dostosowuje się do swojego nowego życia w jej nowojorskim domu.

„Pozostałe kotki z jego rodzeństwa otrzymały imiona roślinne, gdy zostali uratowani jako kociaki przez @cthumanesociety”, dodała była gwiazda „Seksu w Wielkim Mieście”.

Sarah Jessica Parker zaskakująco komentuje powrót Kim Cattrall

Parker powiedziała, że ona i jej długoletni mąż, Matthew Broderick, którzy mają syna Jamesa (20 lat) i bliźniaczki Tabithę oraz Marion (14 lat) – „oficjalnie” adoptowali Lotusa w kwietniu.

„Dołącza do Rémy’ego i Smili, których adoptowaliśmy w maju 2022 roku”, dodała, publikując zdjęcie uroczego trio, które tuliło się wokół tej samej miski z jedzeniem.