Pod koniec 2019 roku Maffashion po 4 latach związku rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem, z którym była zaręczona. Niedługo później okazało się, że blogerka ma nowego partnera – Sebastiana Fabijańskiego. Choć para doczekała się dziecka, to zdaje się, że ten związek Kuczyńskiej jest znacznie mniej medialny niż ten z Jóźwikiem.

Maff zdradziła, gdzie i kiedy poznała Fabijańskiego. Wiedziała, że to ten jedyny?

Maffashion o ślubnych planach

Mimo że Maff stara się teraz bardziej pilnować swojej prywatności, to często zdradza pewne szczegóły z życia. Niedawno przyznała, że obecnego partnera poznała wiele lat temu i wówczas nie miała pojęcia, że kiedykolwiek będą parą. Najwidoczniej fanów blogerki bardzo interesuje jej relacja z aktorem i często jest o nią pytana.

Teraz padło pytanie o ślub, a właściwie czy Julka wolałaby wyjść za mąż czy żyć w nieformalnym związku. Jak zdradziła, nie czuje potrzeby, by na siłę brać ślub, ale też niczego nie wyklucza.

Może kiedyś… Nigdy nie należałam do dziewczyn marzących, śniących o białej sukni, wielkiej imprezie i TYM dniu. Nie czuję potrzeby, ale nie wykluczam. Po prostu nie widzę konieczności hajtania się. Jeśli kiedyś przyjdzie ochota, wtedy będzie to piękny dzień – odpisała.

Maffashion o ślubnych planach

Maffashion o ślubnych planach/fot. Instagram/maffashion_official

ZOBACZ TEŻ:

Maffashion pokazała kolejny WÓZEK Bastka. Nietypowy wybór

Maffashion tłumaczy się z reklamy z synem. „W tym temacie nie mogę konkurować z niektórymi mamami”

Maffashion na ściance

Maffashion/fot. AKPA

Sebastian Fabijański na ściance

Sebastian Fabijański/fot. AKPA