Sebastiana Fabijański wywiadem dla „Pudelka” chciał zamknąć całą aferę, tak jednak się nie stało, a tylko dolał oliwy do ognia. Internauci zaczęli szydzić z aktora, potem okazało się, że Maffashion także miała romans w takcie ich związku, a Rafalala zaczęła coraz więcej udzielać się w mediach.

DODA komentuje aferę Fabijański & Maffashion & Rafalala!

Maffashion po raz pierwszy zabrała głos: „DNO DNA”

Rafalala ostatnio dla „Przeambitnych” odniosła się do słów Dody na temat przyszłości Bastka. Piosenkarka powiedziała, że najbardziej poszkodowany w tym wszystkim jest ich syn:

Jestem po stronie tego dziecka. Robicie mu traumę, robicie mu roz**erdol. Wszyscy, którzy są pazerni tylko na te klikania, na te kontrowersje, zapominają o tym, że to dziecko pójdzie do szkoły, pójdzie do liceum, nic w internecie nie ginie. Po prostu to jest koszmar, przez który będzie miało złamaną psychikę. Dobrze, że Maff się nie odzywa, bo ona, jako matka robi to dla niego. Uważam, że dzieci nie powinny płacić za winy rodziców. Czasami po prostu lepiej „shut the f*ck up” – powiedziała Doda w rozmowie w „Plejadą”. 

Z kolei Rafafala uważa, że nie ma czym się na razie martwić, bo może „to dziecko w ogóle nie dożyje liceum”:

Ona (red. Maffashion) się martwi o jakąś taką przyszłość… Nie martw się, a może to dziecko w ogóle nie dożyje liceum. Martwić się o coś, czego nie ma albo może nie być… Albo to dziecko będzie transseksualne– powiedziała Rafalala w rozmowie dla serwisu Przeambitni.

Rafalala wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ o Maffashion?! „Sebastian ją chroni i wziął całą winę na siebie”

To rozwścieczyło Julię Kuczyńską, po raz pierwszy zdecydowała się odpowiedzieć Rafalali:

Konsekwentnie nie komentowałam, nie zajmowałam się praniem brudów, nie sprzedawałam (także w białych rękawiczkach!) spraw osobistych i rodzinnych mediom. Nie robiłam tego ani cztery miesiące temu, ani wcześniej; nie mam też zamiaru wdawać się w szczegóły teraz. Jednak granice skutecznie zaczynają być przekraczane – napisała Maffashion.

Tłumaczy, że w końcu udało się ją sprowokować i ostrzega przed wypowiadaniem się o jej dziecku:

Jeżeli coś w końcu miało mnie sprowokować, to się udało. Mogę czytać i słuchać o sobie najbardziej wymyślne rzeczy. I tak niejedno już w życiu przeczytałam. Ale WARA od mojego syna!!! JAK MOŻNA TAK POWIEDZIEĆ O DZIECKU!!! „Zainteresowani” – zostawcie w spokoju mojego synka i mnie!!! Nie mieszajcie nas w wasze schadzki, „dogadania”, wywiady, umowy, zemsty i manipulacje. DNO DNA – media, które pozwalają sobie na publikacje takich materiałów – zakończyła influencerka.

Sebastian Fabijański WIEDZIAŁ o romansie Julii! Wydał kolejne szokujące oświadczenie

Sebastian Fabijański także zauważył, że sytuacja wymyka się spod kontroli: przeprosił oficjalnie swojego syna i napisał dość enigmatycznie, że znika z social-mediów:

Synu. Jeżeli to kiedyś przeczytasz, to chciałbym, żebyś wiedział, że jest mi cholernie przykro, że mimo twojej woli stałeś się uczestnikiem tego wszystkiego, co się dziś dzieje. Przepraszam” – napisał Sebastian Fabijański.

Godzinę póżniej opublikował dość niepokojący post:

Na mnie czas. Bez odbioru” – napisał na czarnym tle.

Pogubiliście się w dramie z Fabijańskim, Maffashion i Rafalalą? Przybywamy z pomocą! (INFOGRAFIKA)

Internauci zaczęli mocno niepokoić się o aktora, sugerują, że to wygląda na myśli samobójcze:

Trochę ten wpis wygląda jak jakaś myśl samobójcza.

Bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. Jak tak obserwuję, co się dzieje wokół to dochodzę do wniosku, że strasznie smutny jest ten Wasz świat celebrytów. Wszystko na pokaz, a w środku rozpierducha.. Pieniądze szczęścia nie dają.. Proszę wyłączyć social media i zacząć żyć, najpiękniej jak się tylko da, bo jest dla kogo. Tata to pierwszy bohater syna

Chłopie, trzymaj się. Nie poddawaj. Masz dla kogo żyć. Niech ktoś sie z nim skontaktuje!

Ej, masz syna pamiętaj. ten chłopiec potrzebuje Ciebie bez względu na to co się stało

Sebastian głowa do góry nie uciekaj, takich ludzi jak Ty brakuje tutaj w necie

dobra tak poza śmianiem się z tego, mam takie niemile wrażenie, że ten post wcale nie jest śmieszny. Mam nadzieję że dotarł do bliskich i sprawdzili, czy z Sebastianem wszystko OK – czytamy pod postem na Instagramie.

Jak myślicie? granica została przekroczona?

Rafalala komentuje wywiad z Sebastianem Fabijańskim i oskarża Maffashion

Rafalala, Sebastian Fabijański fot. AKPA/Pudelek

IG: sebastian.fabijanski.official

Maffashion dodała romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim: "Jak o na Ciebie patrzy"

Maffashion dodała romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim: „Jak o na Ciebie patrzy”