Sebastian Fabijański promuje swoją nową płytę. W poniedziałek rano był w Onecie, a wieczorem na Kanale Sportowym na YouTubie. Program polega na tym, że widzowie mogą dzwonić do studia i zadawać pytania. Jedno z nich brzmiało: „Czy Maffashion to jest dobry materiał na żonę, a jeśli tak, to dlaczego?”.

Sebastian Fabijański w Hejt Parku

OMG! Jest już TELEDYSK Sebastiana Fabijańskiego. Rapuje u boku Lindy (KLIP)

Sebastian Fabijański trochę zaskoczył widzów, bo odpowiedź nie była pewna i przekonywująca. Na końcu wybronił się mówiąc „To jest dobry materiał na matkę„:

Generalnie myślę, że tak. Natomiast jakieś artykuły czytałem, że podobno planuje na grudzień ślub, ale rozważamy wiosnę. Nie ma takich planów. Czy to jest dobry materiał na żonę? Nie mam nic przeciwko. Natomiast wiem o tym, że to jest super materiał na matkę – powiedział Fabijański.

Później zadzwonił kolejny widz i zwrócił uwagę, że nieelegancko wypowiedział się o Julii Kuczyńskiej i wtedy wywiązała się długa dyskusja:

Dostałeś pytanie, czy Maffashion jest dobrym materiał na żonę. Moja dziewczyna zwróciła uwagę, że nie powinieneś odpowiadać przedmiotowo. Odpowiedziałeś „to jest dobry materiał ma matkę”, a powinieneś powiedzieć np. „ta kobieta jest dobrym materiałem na matkę„. Poza tym jesteś bardziej ch*** niż Małgorzata Domagalik, która tutaj była (red. na kanale sportowym) – stwierdza jeden z widzów.

Aktor dopytuje, dlaczego uważa, że jest odklejony od rzeczywistości.

  • Uważam, że jesteś zadufany, nie przyjmujesz słów krytycznych. Tutaj obruszyłeś się na gościa i kazałeś mu przyjeżdżać, on też nie zachował się w porządku. Przerost formy nad treścią, ale to jest tylko moje skromne zdanie – ocenia widz.
  • Czemu przerost formy nad treścią? Sprecyzuj, bo mnie bardzo interesuje – dopytuje Sebastian.

Maffashion i Fabijański są ZARĘCZENI. Julka wygadała się na Instagramie

  • Uważasz się za kogoś, kim nie jesteś w ocenie innych ludzi – dodaje widz.
  • Skąd wiesz? robiłeś badania focusowe? – pyta Fabijański?
  • Czemu miałem robić badania focusowe, to jest moja subiektywna opinia – podkreślił widz.

Agencja nieruchomości Sebastiana Fabijańskiego: „Jest to NAJWYŻSZA cena za m2 w historii tej lokalizacji”

Znam swoją wartość, wiem, co mogę dać  ludziom i do zadufania mi jest bardzo daleko. Współczuję ludziom, którzy tak uważają, bo to znaczy, że patrzą na mnie bardzo powierzchownie (…) A twoja dziewczyna jest feministką, czy o co chodzi. Dostałem pytanie, czy Maffashion to dobry materiał na żonę. Odpowiedziałem „to dobry materiał na matkę”. Nie widzę w tym nic uwłaczającego mojej dziewczynie, którą szanuje w 100%. Widzisz, kto cię irytuje, zawsze znajdziesz coś, co Cię zirytuje – tłumaczy raper.

  • Julka Cię ogląda? możesz pozdrowić – mówi prowadzący program.
  • Nie wiem, czy ogląda. Julka pozdrawiam Cię bardzo. Mam nadzieję, że tam sobie leżysz i mały Ci śpi na brzuchu i wszystko jest dobrze – pozdrawia Fabijański.

I tak wywiązała się dyskusja o Maffashion we wczorajszym Hejt Parku. Może nie zwrócilibyśmy uwagi na to, gdyby nie fakt, że ostatnio influencerka mało przebywa z aktorem. Po urodzeniu dziecka często nagrywała partnera z synem, a teraz cisza. Podczas dwóch „lajwów” Fabijańskiego, Julka prosiła go, żeby wrócił już do domu. Sebastian Fabijański jest bardzo zajęty promocją płyty?