Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański w przyspieszonym tempie założyli rodzinę. Wszyscy byli w szoku, że para jest razem, a zaraz po tym wyszło na jaw, że gwiazda spodziewa się dziecka.

Mieszkanie Fabijańskiego sprzedane

Maffashion i Sebastian Fabijański wyprowadzają się z Warszawy!

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września 2020 r. Urodził im się syn Bastian Fabijański. To nie koniec zmian w ich życiu. Aktor wystawił swój apartament na sprzedaż. Wydawało się, że para chce zamieszkać w większym mieszkaniu, ale szybko pochwalili się nowiną, że budują dom pod Warszawą.

Jak Sebastian Fabijański przygotowywał się do roli gangstera

Agencja nieruchomości, z której korzystał Fabijański, pochwaliła się swoją najlepszą ofertą, czyli apartamentem aktora na swoim profilu instagramowym. Firma „Delago” podkreśla, że udało im się sprzedać mieszkanie w rekordowej cenie.

Ogromny sukces Delago!!! Możemy już oficjalnie napisać że mieszkanie @sebastian.fabijanski.official zostało sprzedane przez naszą agencje. Cena ofertowa: 3.100.000 zł. Cena transakcyjna: Rekordowa!!!
Dokładnej kwoty nie możemy wam zdradzić natomiast powiemy jedno… jest to NAJWYŻSZA cena za m2 w historii tej lokalizacji -(Wilanów/Zawady) Sprzedającemu i Kupującemu z całego serca gratulujemy i polecamy się na przyszłość.
„Delago Tylko i Wyłącznie”

Sara Boruc zdradziła imię dziecka Maffashion, fot. Instagram

Znamy imię dziecka Maffashion, fot. Instagram @maffashion_official