Była modelka Victoria’s Secret Bridget Malcolm zszokowała niedawno swoimi wyznaniami na temat pracy dla potentata bieliźnianego. Teraz opowiedziała o traumatycznych doświadczeniach, których doświadczyła podczas bycia nieletnią modelką. Była gwiazda Victoria’s Secret powiedziała, że ​​jest w końcu gotowa, aby opowiedzieć o tym, co się z nią działo. Po latach terapii i pracy nad sobą jest wreszcie gotowa, by wyznać wszystko.

„W wieku 18 lat mieszkałam sama w trzech krajach. Podróżowałam po wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. Wielokrotnie padałam ofiarą napaści na tle seksualnym. Kazano mi zażywać kokainę, żeby schudnąć”, wyznała w nagraniu na Instagramie.

Była modelka Victoria’s Secret ujawnia szokujące kulisy współpracy z marką

Malcolm powiedziała, że gdy była nieletnia, powiedziano jej, aby uprawiała „dużo seksu”, aby schudnąć. Twierdzi również, że przez wygórowane standardy branży zmaga się ze swoją tożsamością płciową, jednocześnie cierpiąc na anoreksję, ortoreksję (fiksację na punkcie zdrowego odżywiania), lęk, depresję i zespół stresu pourazowego.

„Nie poradzić sobie bez picia. Byłam uzależniona od Xanaxu i Ambienu. A to było, zanim skończyłam 18 lat” – dodała.

Przed 26. urodzinami Bridget Malcolm przeszła załamanie nerwowe i przez rok nie mogła wyjść z domu bez ataków paniki. Miała myśli samobójcze.

Polska modelka wystąpiła w kampanii Victoria’s Secret. To wielkie wyróżnienie!

Aktualnie od ponad 2 lat życie w trzeźwości, odnalazła balans i jest szczęśliwa. Dzięki pomocy specjalistów udało się jej poradzić z problemami, które wini branżę modową, która wykorzystuje młode, czasem nastolatki. Zmusza do dobijania do wysokich standardów wizerunkowych kosztem własnego zdrowia psychicznego i fizycznego. Eks modelka ma nadzieję na zmianę w branży i przestrzega młode dziewczyny, a także ich rodziców przez zagrożeniami pracy modelki.

Bridget Malcolm na pokazie Victoria’S Secret fot. Forum