Minęło ponad pół roku od przeszczepu nerki Seleny Gomez (25 l.). Wokalistka cierpiała na toczeń rumieniowaty, przez co operacja była koniecznością. Nerkę oddała jej przyjaciółka Francia Raisa.

Francia Raisa o tym, ile poświęciła dla Seleny Gomez oddając jej nerkę

Francia ostatnio otworzyła się w wywiadzie i powiedziała, że bardzo źle znosiła okres po operacji.

Odzyskiwanie sprawności po operacji było trudne. Nie chciałam niczego jeść ani pić.

Okazuje się, że Selena również miała problemy. Po operacji, kiedy wydawało się, że najgorsze już za nimi, pojawiły się niebezpieczne komplikacje.

Kilka godzin po operacji obudziła mnie wiadomość od Seleny, że bardzo się boi. Przeszczepiona nerka przerwała jej tętnicę. Konieczna była natychmiastowa operacja. Selena mogła umrzeć.

Selena Gomez nie może się uwolnić od jednej rzeczy

Na szczęście Selenie udało się wrócić do zdrowia. Ona i Francia nie ogłosiły publicznie informacji o przeszczepie zaraz po operacji, bo potrzebowały czasu, aby spokojnie dojść do siebie.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Selena Gomez miała KOMPLIKACJE po przeszczepie nerki

Selena Gomez miała KOMPLIKACJE po przeszczepie nerki