Chociaż Selena Gomez utrzymywała, że zaręczyny i rzekomy ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin nie zrobiły na niej wrażenia, okazuje się, że może być zupełni inaczej. Źródła zza oceanu donoszą, że wokalistka trafiła w ciężkim stanie do szpitala psychiatrycznego!

W końcu! Wiemy, co Selena Gomez myśli o ŚLUBIE Justina i Hailey

Po przeszczepie nerki, jaki przeszła Gomez, gwiazda musi bardzo uważać na swój stan zdrowia. W ciągu ostatnich dwóch tygodni była hospitalizowana z tego powodu aż dwa razy. Wszystko przez zbyt niski poziom białych krwinek we krwi.

Selena Gomez jest ZAŁAMANA tym, co Justin zrobił dla Hailey

To właśnie podczas drugiego pobytu w szpitalu doszło u Seleny do silnego załamania nerwowego. Podobno Gomez chciała opuścić oddział i została zatrzymana przez lekarza. Gdy ten nie chciał jej wypuścić, wpadła w szał i histerię. Załamanie nerwowe miało być bardzo brutalne; gwiazda kompletnie straciła nad sobą panowanie, zaczęła płakać i krzyczeć, próbowała nawet wyrwać sobie kroplówkę z ramienia.

SELENA GOMEZ ODREAGOWAŁA ZARĘCZYNY JUSTINA BIEBERA FRYZURĄ! POZBYŁA SIĘ BOBA!

Po tym incydencie została przewieziona do szpitala psychiatrycznego East Coast, gdzie specjaliści pracują nad uspokojeniem i opanowaniem nerwów wokalistki.

Na razie nie znana jest dokładna przyczyna załamania, jednak przypuszcza się, że to stres wywołany ostatnimi wydarzeniami, w tym ślubem Justina i Hailey.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@coach 🖤

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Wyświetl ten post na Instagramie.

today was so fun

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)