Zdjęcia Seleny Gomez i Hailey Bieber, na których pozują razem zrobiły furorę w sieci. Była dziewczyna Justina Biebera odniosła się do tego wydarzenia w nowym wywiadzie z Vulture.

Selena Gomez zdradza tajemnice zdjęcia z Hailey Bieber

Przez lata uważano, że Selena Gomez i Hailey Bieber są śmiertelnymi wrogami. Była dziewczyna i obecna żona Justina Biebera miały się nienawidzić. To wszystko podsycali fani piosenkarza, którzy uważali, że Bieber powinien być z Gomez, a nie z Hailey. Uważano, że to ona rozbiła ich związek i przez lata dostawała ohydne wiadomości na ten temat. Niedawno Hailey opowiedziała w wywiadzie jak i kiedy naprawdę się poznali.

Zdjęcie roku! Selena Gomez i Hailey Bieber pozują razem przed aparatem

Niedługo po tym Hailey i Selena spotkały się na tej samej imprezie. Panie postanowiły zapozować razem do zdjęcia. Wspólne fotki obiegły cały świat, a fani w końcu musieli pogodzić się z faktem, że nie żywią do siebie urazy.

Jest reakcja Seleny Gomez na wywiad z Hailey Bieber. Czuje się zdradzona?

Dziennikarz z magazynu Vulture przy okazji wywiadu o najnowszym filmie dokumentalnym z udziałem Seleny zapytał ją, jaka historia kryła się za tym zdjęciem, oraz pogratulował, że to oznacza, że „zrobiły krok naprzód”.

Hailey Bieber zdradza, czy ukradła Justina Selenie Gomez i w jakiej pozycji uprawia najchętniej seks

Dziękuję. Tak, to nic takiego. To naprawdę nic – odpowiedziała Gomez.

Spodziewaliście się takiej reakcji?

Justin Bieber kisses Hailey Bieber as they pose on the red carpet at the 64th Annual Grammy Awards at the MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada, U.S., April 3, 2022.,Image: 679444507, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Justin Bieber idzie po ulicy z Seleną Gomez

Justin Bieber, Selena Gomez/fot. Forum