Selena Gomez otwarcie przyznała, że może nie być w stanie być w ciąży z powodu leków jakie bierze. Gwiazda choruje na chorobę afektywną dwubiegunową.

Selena Gomez szczerze opowiada o życiu z chorobą afektywną dwubiegunową

Gwiazda niedawno zastanawiała się nad swoimi przyszłymi planami powiększenia rodziny, ujawniając magazynowi Rolling Stone, że ​​z powodu leków na chorobę dwubiegunową może nie być w stanie być w ciąży. Nie znaczy tojednak, że Selena nie chce być mamą:

Selena Gomez komentuje wspólne zdjęcia z Hailey Bieber

„Niezależnie od tego, jak mam je mieć, to będę je mieć”.

Obecnie aktorka koncentruje się na tym, by z choroby afektywnej dwubiegunowej uczynić „przyjaciela”. Jak powiedziała Rolling Stone, po postawieniu diagnozy i w czasie, gdy zastanawiała się nad przebiegiem leczenia:

„Dużo ciężkiej pracy zajęło mi (a) zaakceptowanie, że choruję na chorobę afektywną dwubiegunową i (b) nauczenie się, jak sobie z tym radzić, ponieważ to nie zniknie.”

Selena Gomez zdradza, jak poradziła sobie z chorobą dwubiegunową

Od tego czasu eksperymentuje z różnymi rodzajami terapii, takimi jak dialektyka behawioralna i terapia poznawczo-behawioralna, wraz z wizytami u  guru i terapeutów. Ostatnio uruchomiła stronę internetową Wondermind, poświęconą sprawności umysłowej.

Więcej na temat przebiegu choroby Seleny i sposobu na walkę z nią, będzie można dowiedzieć się z dokumentu opowiadającego o jej stanie psychicznym, który będzie miał premierę już jutro, tj. 4 listopada na platformie AppleTV+.

 

Cast member Selena Gomez  Forum

New York, NY – Forum

Selena Gomez idzie do lekarza na kwarantannie

Selena Gomez idzie do lekarza na kwarantannie, fot. OnPoint_Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum