Serena Williams ZAMKNĘŁA usta Naomi Cambell, gdy ta zapytała ją o życie prywatne Meghan Markle

Serena Williams podczas wywiadu z Naomi Cambell nie chciała opowiadać o życiu Meghan Markle Serena Williams podczas wywiadu z Naomi Cambell nie chciała opowiadać o życiu Meghan Markle

Naomi Cambell prowadzi na YouTubie serię wywiadów “No Filter”, do których zaprasza znanych gości. Tym razem jednym z nich była tenisistka Serena Williams. Modelka próbowała zapytać ją o Meghan Markle, z którą sportsmenka od dawna się przyjaźni.

Serena Williams o odejściu swojej przyjaciółki Meghan Markle z rodziny królewskiej

Serena Williams podczas wywiadu z Naomi Cambell nie chciała opowiadać o życiu Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry niespodziewanie przenieśli się do Los Angeles, gdzie obecnie zajmują się pomaganiem potrzebującym – roznoszą dla nich posiłki. Naomi chciała podpytać Serenę, czy wie coś więcej na ich temat.

Czy jesteś szczęśliwa, że Twoja przyjaciółka przeprowadziła się do Ameryki? – zapytała.

Serena zawsze niewiele mówi na temat Meghan. Tym razem zręcznie uniknęła jakiejkolwiek odpowiedzi.

Nie wiem o czym mówisz. Nic o tym nie wiem. Nigdy jej nie widziałam, nigdy o niej nie słyszałam, nie znam jej.

W końcu Naomi odpuściła.

YouTube Video

Naomi Campbell w tym stroju wygląda jak kosmitka, ale tak chroni się przed koronawirusem

Tenisistka w ten sposób dała do zrozumienia, że nie chce rozmawiać na temat przyjaciółki. Oczywiste jest to, że mają kontakt. Serena organizowała Meghan amerykański baby-shower, a była księżna kibicowała jej podczas ostatnich rozgrywek Wimbledonu. Znają się od lat i były blisko jeszcze przed ślubem aktorki z księciem.

 
Meghan Markle z mężem, Harrym w Los Angeles
Meghan Markle z mężem, Harrym w Los Angeles, fot. P&P/Rachpoot/MEGA / The Mega Agency / Forum
Serena Williams z córką
Serena Williams z córką fot. Mega Agency / Forum
 
14 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Kozak, nie masz racji! Ta przyjaźń została zerwana! Ona razem z Naomi robi sobie jaja z Markle, a filmik który wrzuciała na swój profil jeszcze przed sytuacją z Cambell pokazuje to jeszcze dosadniej!

instagram.com/p/B_BZ3GbHpQT/?utm_source=ig_embed

Film pokazuje mechanizmy działania Vogule Poland i manipulację. Warto się zapoznać: youtube.com/watch?v=H0DHr65OrSQ&t=4s

Księżna, a nie księżniczka.

Serena to facet. A dziecko urodziła surogatka.

Serena wygląda jak facet.
Chyba jej mąż w okresie dojrzewania miał nad łóżkiem plakat Mike’a Tysona

A może juz sie nie przyjaźnią? Mąż Seleny wypuścił kilka tweetów o dziwnej treści, sugerujących, że sine kolana Meghan na meczu Seleny, mają z nim związek. Od słynnego meczu Seleny i tych tweetów, medialna przyjazn Seleny i Meghan wyraźnie przycichła.

Od dawna, czyli odkąd jest księżną? To nie przyjaźń, tylko interes 🙂

“Tenisistka od dawna przyjaźni się z żoną księcia Harry’ego” – Tak bardzo od dawna, że Meghan nie było nawet na jej ślubie…