Super Bowl jest finałowym meczem mistrzostw w futbolu amerykańskim w lidze National Football League. Jest to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Wiele najpopularniejszych gwiazd miało okazję wystąpić w przerwie reklamowej prezentując swoje hity. Każdy z występów budzi ogromny szum w mediach, wokaliści starają się zaprezentować z jak najlepszej strony a występy są dopracowane do perfekcji. Super Bowl Halftime Show co roku gromadzi rzesze widzów przed telewizorami.

Lady Gaga nie miała majtek podczas Super Bowl. Gdy usiadła, WSZYSTKO było widać!

Artyści na Super Bowl

Wystąpienie na tej scenie jest wielkim zaszczytem dla każdego muzyka. Na scenie Super Bowl miała okazję wystąpić Lady Gaga, Katy Perry, Justin Timberlake, Beyonce czy ostatnio swój występ zaprezentował wokalista Maroon 5, Adam Levine. Jednak jego pojawienie się nie wywołało oczekiwanych emocji. Fani skarżyli się, że był to najgorszy, jak do tej pory występ na Super Bowl. Występy na Super Bowl są sporym wyzwanie dla każdego artysty. Z roku na rok poprzeczna podnoszona jest coraz wyżej, artyści mają tylko kilkanaście minut na udowodnienie, że potrafią nie tylko śpiewać ale również  zabawiać publiczność.

Jennifer Lopez i Shakira wystąpią wspólnie na Super Bowl 2020!

Ekscytującymi wiadomościami podzieliła się Jennifer Lopez i Shakira na swoim Instagramie. Gwiazdy opublikowały naprzemiennie zdjęcie, każda na swoim profilu dodała zdjęcie tej drugiej, ale wykadrowane w taki sposób, by nie było widać dokładnie twarzy. Wokalistki wydały krótkie oświadczenia, w których nie kryją emocji związanych z pojawieniem się na legendarnej scenie.

Od kiedy zobaczyłam Dianę Ross, która wznosi się do nieba podczas Halftime Show, zaczęłam marzyć o występie na Super Bowl. Teraz to jest jeszcze bardziej wyjątkowe, nie tylko dlatego, że to 100 rocznica powstania NFL, ale także dlatego, że wystąpię na jednej scenie z inną Latynoską. Nie mogę się doczekać, aby pokazać co my, dziewczyny, potrafimy zrobić na największej scenie świata – powiedziała Jennifer Lopez w swoim oświadczeniu.

Czuję się zaszczycona przejmując jedną z największych scen świata w towarzystwie innej artystki, która także reprezentuje Latynosów i Latynoski z USA i całego świata. Do tego to wszystko w moje urodziny! To jest prawdziwy amerykański sen. Damy występ życia! – skomentowała Shakira.

Finał będzie miał miejsce w niedzielę, 2 lutego 2020 roku na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie.

Będziecie oglądać występ seksownego duetu Shakiry i Jennifer Lopez?

ZOBACZ WIĘCEJ:

50-letnia Jennifer Lopez 20 lat PÓŹNIEJ wygląda LEPIEJ w słynnej kreacji jungle dress niż jako 30-latka (ZDJĘCIA)

Shakira po długiej nieobecności w końcu pokazała się u boku przystojnego męża! (INSTAGRAM)

Jennifer Lopez w błyszczącym kombinezonie i z NAJDROŻSZĄ torebką na świecie (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

This is happening. 🌎 02.02.20

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

View this post on Instagram

Get ready 🌎 02.02.20

A post shared by Shakira (@shakira) on