Shannen Doherty (49 l.), aktorka znana m.in. z kultowego serialu  „Beverly Hills, 90210”, kilka lat temu zmagała się z nowotworem piersi. W 2017 roku ogłosiła, że rak jest w remisji. Niestety, jej zdrowie zaczęło znów się pogarszać. Ma nowotwór 4. stopnia.W wywiadzie opowiedziała o walce z chorobą.

Shannen Doherty ma raka. To 4. stopień nowotworu piersi

Shannen Doherty o walce z rakiem

Shannen Doherty udzieliła bardzo poruszającego wywiadu dla magazynu „Elle”. Wyznała, że choroba skłoniła ją do podsumowań. Zastanawia się, czy jest dobrym człowiekiem.

Pomyślałam: OK, czy mam dobrą czy złą karmę? Dlaczego miałbym mieć złą karmę? Zaczęłam podsumowywać swoje życie – rzeczy, które zrobiłam i te, na które się nie zdecydowałam.

Przyznała, że wciąż ma w sobie pełno życia.

Kiedy przychodzi na to czas, mam wrażenie, że to jeszcze nie ten moment. Wydaje mi się, że wtedy kończysz z życiem, a ja nie kończę (…). Czuję się bardzo, bardzo zdrowym człowiekiem. A trudno jest zakończyć swoje sprawy, gdy czujesz, że będziesz żyć kolejne 10-15 lat.

Shannen Doherty opowiedziała o WALCE z nowotworem. „Czuję się niepewnie”

View this post on Instagram

Check out @elleusa photo by @kurtiswarienko

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Shannen powiedziała, że chce pożegnać się z bliskimi. Ma zamiar napisać do nich listy. Nagrywa również filmy video, aby mogli je oglądać, gdy jej zabraknie.

Są rzeczy, które muszę powiedzieć mojej mamie. Chcę, żeby mój mąż wiedział, co dla mnie znaczy.

Shannen Doherty

Shannen Doherty fot. Backgrid USA / Forum

Shannen Doherty ma 4. stadium raka piersi

Shannen Doherty ma 4. stadium raka piersi fot. Backgrid USA / Forum