Shannen Doherty (48 l.) kilka lat temu chorowała na nowotwór piersi. W 2017 roku ogłosiła, że rak jest w remisji, a obecnie jej stan jest znacznie gorszy. Niedawno w jednym z wywiadów powiedziała, że to nowotwór 4. stopnia.

Ten film z Shannen Doherty wzruszy Cię do łez (VIDEO)

Shannen Doherty walczy z nowotworem

Aktorka dostała ogromne wsparcie nie tylko od rodziny i przyjaciół, ale także od fanów na całym świecie. Doherty jest za to niezmiernie wdzięczna, o czym poinformowała w swoim wpisie, w którym także zdradziła, jak się czuje i opisała walkę z chorobą.

Chciałabym Wam wszystkim podziękować za waszą miłość, modlitwy i wsparcie. Przeżywam dziwny czas, czuję się niepewnie. Powiedzieć, że się stresuję, to jak nie powiedzieć nic. Powiedzieć, że walczę to bardzo łagodne określenie – napisała.

Choć dla Shannen Doherty jest to trudny czas, to stara się pozytywnie myśleć i ma nadzieję, że znajdzie w sobie siłę, która pomoże jej w walce.

Wierzę, że znajdę swoją równowagę. Będę kopać głęboko, żeby znaleźć wewnętrzną siłę, która pozwoli mi się z tym zmierzyć. Modlę się, żeby zrobić to z godnością i wdziękiem. Mam tyle do powiedzenia. Tyle do podzielenia. Zrobię to. Ale chcę, żebyście wiedzieli, jak bardzo podnosicie mnie na duchu – zakończyła.

ZOBACZ TEŻ:
shannen doherty

Shannen Dohert/fot. Forum

Shannen Dohert/fot. Forum

Shannen Dohert/fot. Forum