Gwiazdorskie media społecznościowe wciąż zaskakują. Tym razem Sharon Stone (65 l.) wzbudziła zdziwienie i konsternację fanów, wrzucają na Instagram zdjęcie jej syna Roana  (23 l.) bez koszulki. Gwiazda podpisała fotografię, „Jestem taka dumna”. Nie wiadomo jednak co Roan zrobił takiego, by matka go tak chwaliła, „Jesteś dumna, bo jest przystojny? Nie wiem o co chodzi w tym poście”, napisał jeden z użytkowników.

65-letnia Sharon Stone w skąpym bikini

Sharon Stone dzieli swojego syna Roana z dziennikarzem Bronsteinem, z którym była związana w latach 1998-2004. Para adoptowała Roana w 2000 roku, jednak w sprawie rozwodowej przegrała walkę o prawa rodzicielskie do syna, podobno przez kontrowersyjną rolę w „Nagim Instynkcie”.

Sharon Stone chwali się synem Roanem

Sharon Stone, która adoptowała także synów Lairda Vonne’a (18 l.) i Quinna Kelly’ego (17 l.), w 2008 roku przegrała apelację o przyznanie głównej opieki rodzicielskiej nad Roanem. Jednak zdobywczyni nagrody Emmy pozostawała blisko z Roanem i ostatecznie w 2019 roku ten złożył dokumenty, aby przyjąć jej nazwisko jako własne.

Niestety Sharon Stonie miała ogromne problemy z zajściem w ciążę, o czym mówiła w wywiadzie dla magazynu People.

Młodszy facet Sharon Stone żalił się, że nie chciała robić tego…

My, kobiety, nie mamy forum, na którym mogłybyśmy omawiać głębię tej straty. Straciłam dziewięcioro dzieci w wyniku poronienia […] To nie jest drobnostka, fizycznie ani emocjonalnie, a jednak czujemy, że jest to coś, co należy znosić w samotności i w tajemnicy, mając poczucie porażki […] Przeżyłam wszystko – molestowanie seksualne, poronienia, wylew krwi do mózgu, rozwód, porażenie piorunem, wyznała nominowana do Oscara aktorka.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: