Kilka lat temu Taylor Swift była słodką piosenkarką o ładnym głosie i prezencji księżniczki śpiewającą melodyjne piosenki.

Zobacz: Tak tańczy Tylor Swift, gdy nikt nie patrzy (VIDEO)

W ciągu paru sezonów przeobraziła się w trzęsącą amerykańskim rynkiem muzycznym gwiazdę. Ze skromnej, uśmiechniętej myszki nie pozostał ślad. Taylor Swift ma już na koncie dramatyczną zmianę wizerunku, kilka pieprznych klipów i mnóstwo hitów.

Czy podobny los czeka w przyszłości Grace VanderWaal?

Kim jest Grace VanderWaal?

Grace ma 12 lat. Dostała się do America’s Got Talent jak wiele innych, uzdolnionych muzycznie i wokalnie dziewcząt. Ale niewiele z nich swoim występem powaliło publiczność i jury na kolana – a Grace udało się to w 100 procentach.

Zobacz: JAKIE WYMIARY MA TAYLOR SWIFT?

Kiedy skończyła występ, wszyscy jurorzy wstali z miejsc. Publiczność klaskała i krzyczała, a Simon Cowell, „akuszer” przy narodzinach wielu gwiazd i patron najbardziej znanych gwiazd po obu stronach oceanu, powiedział:

– Jesteś nastęną Taylor Swift.

Posłuchajcie, jak śpiewała i grała 12-latka. Publiczność była zachwycona jej dojrzałością, wrażliwością i umiejętnościami interpretacyjnymi. Nic dziwnego – dziewczynka śpiewa praktycznie od momentu, gdy nauczyła się mówić.

Zobaczcie i oceńcie, czy Simon Cowell nie przesadził z komplementem.

Zobacz: Taylor Swift pojawiła się na ślubie swojego fana! Nie uwierzysz, co zaśpiewała