Katie Holmes (44 l.) wyglądała jak zwykle pięknie! Świeżo upieczona singielka wyglądała na klasycznie i szykownie na pokazie mody Ulli Johnson podczas New York Fashion Week.

Katie Holmes rozstała się ze swoim młodszym chłopakiem

Aktorka pojawiła się na pokazie wiosenno-letniej kolekcji zaprzyjaźnionej projektantki w czarnym topie z dekoltem, długiej spódnicy, którą połączyła z kozakami na niskim obcasie i zielonym płaszczem.

Dziękuję za zaproszenie mnie na ten piękny pokaz!!!! I gratulacje @ullajohnson, napisała pod swoim zdjęciem na Instagramie.

Katie Holmes postawiła na klasykę z pazurem

Wszechstronna aktorka wciela się aktualnie w produkcji teatralnej „The Wanderers” w rolę gwiazdy filmowej, która kontaktuje się z żonatym powieściopisarzem, z którym nawiązuje głębszą relację. Sztuka jest trzecią teatralną produkcją aktorki, w której bierze udział.

Katie Holmes przypomina ten trend sprzed 20 lat

Katie Holmes zadebiutowała na Broadwayu w 2008 roku we wznowieniu sztuki „All My Sons „Arthura Millera i następnie w 2012 roku w „Dead Accounts” .

Katie Holmes jest również współautorką scenariusza miniserialu „Rare Objects”, który również wyreżyserowała i w którym występuje. Premiera 14 kwietnia.