Katie Holmes (43 l.) i jej chłopak, z którym była od 8 miesięcy, Bobby Wooten III (33 l.), podobno się rozstali.

Katie i Bobby zerwali w zeszłym tygodniu, powiedział informator w rozmowie z amerykańskim magazynem Us Weekly w ostatni piątek, wyjaśniając, że ta dwójka po prostu „nie miała szans być razem na dłuższą metę i aktorka nie rozmawia już o nim ze swoimi przyjaciółmi”.

Katie Holmes przypomina słynny trend sprzed 20 lat. też tak się ubierałyście?

Katie Holmes i Bobby Wooten III po raz wywołali plotki o romansie w kwietniu, kiedy sfotografowano ich całujących się podczas spaceru po nowojorskim Central Parku.

Katie Holmes jest znów singielką

Matka aktorki wybrała się nawet z nimi na wspólną wycieczkę, co wydawało się wskazywać, że związek Katie Holmes był już dość poważny.

Wszystko co wiemy o związku Holmes z 10 lat młodszym muzykiem

Aktorka i nominowany do nagrody Grammy muzyk zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie w maju tego roku, biorąc udział w gali z okazji 25-lecia Moth Ball. Kilka tygodni później gwiazda i kompozytor trzymali się za ręce podczas wizyty na Tribeca Film Festival. Zaś we wrześniu brylowali razem na czerwonych dywanach nowojorskiego tygodnia mody.

Katie spędzała czas z rodziną Bobby’ego, która bardzo ją lubiła […] Katie była bardzo skromna i miła dla wszystkich, dodał informator.