Starsza siostra Hailey Bieber, Alaia Baldwin (31 l.), została aresztowana po incydencie w klubie w Georgii. Baldwin została oskarżona o napaść, pobicie i wtargnięcie na teren posesji. W incydencie brał udział jej używany tampon.

Nagranie z monitoringu pokazało, jak Alaia Baldwin „wdziera się do zamkniętej łazienki dla pracowników”. Barmanka, Haleigh Cauley, zeznała policji, że Baldwin „powiedziała jej, że musi zmienić tampon i zapytała o możliwość skorzystania z pracowniczej łazienki”.

Hailey Biber w nowym kolorze włosów

Podobno po dłuższym czasie Cauley poszła do łazienki, jednak tam została „zaatakowana” tamponem pani Baldwin. Podczas zamieszania wkroczyła do akcji ochrona klubu. Na wideo, które trafiło w ręce władz widać, jak siostra Hailey Baldwin szarpie barmankę za włosy i kopie jednego z ochroniarzy w krocze, a drugiego targa za włosy.

infografika baldwin

Alaia Baldwin aresztowana

Alaia Baldwin początkowo zaprzeczała oskarżeniom pracowników klubu w Georgii. Córka aktora Stephena Baldwina (57 l.) wyznała, że chciała skorzystać z łazienki, by wymienić tampon i zwymiotować.

Justin Bieber zamyka usta konspiratorom i publikuje urocze zdjęcie

Niestety nie spodziewała się chyba, że jej zeznania zostaną skonfrontowane z nagraniem z kamery. Internetowa celebrytka zaprzeczyła również, że rzuciła w barmankę zużytym tamponem. Nie wiadomo co dalej spotka Alaię Baldwin i jak potoczy się sprawa.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: