Natalia Siwiec zawsze może liczyć na swoich fanów, którzy docenią jej kolejną stylizacje i zachwycą się miejscem, w którym akurat zapozowała do zdjęcia. Czasem jednak zdarza się tak, że internauci skupiają się na szczególe, który ich zdaniem nie wpisuje się w idealną stylistykę Instagrama Miss Euro 2012.

Natalia Siwiec coraz CHUDSZA! Ta stylizacja tylko to podkreśliła!

Mama małej Mii pochwaliła się zdjęciem w luksusowym samolocie, w którym uśmiecha się i popija lampkę szampana. Fani twierdzą, że nie poznają swojej idolki:

Nie poznałam na zdjęciu , tak samo w dzisiejszym ddtvn , coś jakaś inna buzia … wszystko ładnie , pięknie ale …

– Pani Natalio modyfikacje twarzy poszły dużo za daleko. O ile w porównaniu zdjęć sprzed lat widać ze użyła Pani dobrodziejstw med estetycznej idealnie o tyle dziś już postępuje destrukcja tego dzieła. W obrębie ust ma Pani pola, które żyją już swoim życiem. Podobnie czoło i oprawa oczu. To było zupełnie niepotrzebne. Z tej drogi nie ma odwrotu. Proszę zwrócić uwagę na dalsze kroki. Pani Natalio było super jest bardzo źle. Trzymam kciuki za reset w ocenie siebie. Jest Pani inną osobą. W DDTVN w materiale o tym evencie wyglądała Pani źle, staro, jak nie Pani. Smutne jest to ze zupełnie Pani tego nie potrzebowała.

Natalia Siwiec nie do poznania: STRASZNE zdjęcie!

Myślicie, że Natalia kiedyś uwolni się od tego typu zarzutów? Wielokrotnie wspominała, że nie poprawiała sobie urody. Ma po prostu dobre geny?