Księżniczka Beatrice (32 l.) niebawem przeżyje swój bajkowy ślub. Beatrice ma zamiar pobrać się deweloperem Edoardo Mapelli Mozzi jeszcze w tym roku. Księżniczka jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu, jednak zamiast władzy bardziej pragnie wyjść za mąż. Kiedy odbędzie się kolejny, z królewskich ślubów? Sprawdźcie sami. 

Księżniczka Beatrice zorganizowała przyjęcie zaręczynowe, na którym było więcej gwiazd niż rodziny królewskiej!

Księżniczka Beatrice będzie miała ślub w pałacu Buckingham

Księżniczka Beatrice jest córką Sarah Ferguson i księcia Yorku Andrzeja. Beatrice jest kolejną z rodu Windsorów, której zamążpójście będzie ogromnym wydarzeniem. Księżniczka jakiś czas temu zorganizowała przyjęcie zaręczynowe w Chiltern Firehouse w Londynie. Teraz przyszedł czas na dokładne zaplanowanie wesela.

Księżniczka nie miała łatwych początków na salonach. W czasach młodości była obiektem kpin i szyderstw, głównie z powodu swojej figury. Na przestrzeni lat brzydkie kaczątko przemieniło się w pięknego łabędzia.

Jak podał do wiadomości Daily Mail, królowa Elżbieta podobno zaproponowała by przyjęcie weselne księżniczki Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi odbyło się w Pałacu Buckingham w Londynie. Dla porównania, ślub Meghan Markle z księciem Harrym odbył się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. 

To był naprawdę wyjątkowy gest, ponieważ będzie to pierwsza uroczystość ślubna w Pałacu Buckingham od czasu Williama i Catherine w 2011 roku – twierdzi źródło

Kim jest Eduardo Mapelli Mozzi?

Przyszły mąż Beatrice jest 34-letnim przedsiębiorcą, przyjaciele nazywają go „Edo”. Urodził się w listopadzie 1983 roku w Londynie. Jest prezesem Banda Property, firmy deweloperskiej. Pierścionek zaręczynowy księżniczki Beatrice zaprojektował jej przyszły mąż, przy współpracy z Shaunę Leane – która jest ulubioną jubilerką Księżnej Meghan. Cenę pierścionka, który został zrobiony z platyny, oszacowano na 250.000 – 300.000 funtów.

Księżniczka Beatrice

Fot.Instagram/princesseugenie

Księżniczka Beatrice

Fot.Forum/Backgrid UK

Jak myślicie, Królowa specjalnie chce wyróżnić Beatrice?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżniczka Beatrice z Yorku się zaręczyła. Wiemy kim jest jej wybranek i kiedy odbędzie się ślub!

Księżniczka Beatrice; prawie łabędź (FOTO)

Siostra Królowej Elżbiety; Księżniczka Małgorzata oskarżona o molestowanie