Wokół życia Meghan Markle (38 l.) i Harry’ego (35 l.) cały czas pojawiają się jakieś kontrowersje. Nawet po odłączeniu się od rodziny królewskiej i przeprowadzce do Los Angeles fotoreporterzy nie dają im spokoju a nad ich domem latają drony. W przyszłym miesiącu ma ukazać się biografia na temat ich życia, a w książce można odnaleźć cały rozdział poświęcony ich początkom. Historia jak z bajki?

Meghan Markle PORZUCIŁA psa. Powód szokuje

Jak wyglądały randki Meghan Markle i Harry’ego?

Pierwsze randki Meghan Markle i księcia Harry’ego zostały szczegółowo opisane w nowej książce biograficznej Finding Freedom. Trzeba przyznać, że para od samego początku miała pod górkę. Niezbyt dobrze widziane jest to, aby członek rodziny królewskiej poślubił kobietę, która nie jest Angielką. Meghan dodatkowo była po rozwodzie i swoje życie związała z aktorstwem – co, patrząc na twarde zasady rodziny królewskiej z góry było nie do zaakceptowania.

Meghan Markle i Książę Harry skompromitowani! Książka o ich małżeństwie nie będzie za miła

Harry od początku tej znajomości musiał udowadniać, że Meghan zasługuje na szansę. Ale jak wyglądały ich randki i jak udało się Meghan w tak krótkim czasie rozkochać w sobie byłego księcia?

Kiedy Meghan po raz pierwszy spotkała Harry’ego latem 2016 roku w Londynie, zażartowała do przyjaciela, że ​​ma nadzieję spotkać „miłego, angielskiego dżentelmena, z którym będzie mogła poflirtować”. Nie miała pojęcia, że idzie na randkę z prawdziwym księciem.

Okładka biografii Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Okładka biografii Meghan Markle i księcia Harry’ego. Fot.Forum.

Pierwsza randka Meghan i Harry’ego

Sussexowie zostali umówieni na randkę w ciemno przez swoich znajomych. Spotkali się w Dean Street Townhouse w Soho House. Jak można wyczytać z biografii, podczas ich pierwszego spotkania Harry pił piwo, a Meghan zdecydowała się na martini. Pierwsze spotkanie trwało około trzech godzin i świadkowie twierdzą, że już wtedy zaczęło między nimi iskrzyć. Wyglądało to tak, jakby byli w swoim świecie i nie zwracali uwagi na otoczenie.

Meghan Markle i książę Harry wręczyli sobie prezenty z okazji rocznicy ślubu. Ten od żony zaskakuje

Pomimo wyczuwalnej chemii między nimi, nie było pocałunku na pożegnanie, zamiast tego mieli nadzieję, że wkrótce się znowu zobaczą – czytamy.

Para spotkała się ponownie już następnego dnia i musiała ich postrzelić strzała samego Amora – bo po jednej randce Meghan zwierzyła się przyjaciółce, że ta relacja zapowiada się bardzo obiecująco i jest zauroczona księciem.

Ukrywali swój związek. Gdy chodzili na romantyczne kolacje to zawsze wchodzili do restauracji osobno i tylnym wejściem. Harry podobno czuł, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Meghan miała podobne refleksje.

Meghan Markle i Harry w Wielkiej Brytanii – po raz PIERWSZY od Megxitu (ZDJĘCIA)

Nigdy nie czułam się tak bezpieczna – miała powiedzieć Meghan swojej przyjaciółce.

Później wszystko potoczyło się w tempie ekspresowym a Harry zabrał Meghan na romantyczne wakacje. Od tamtej pory wydają się nierozłączni.

Meghan znalazła prawdziwego księcia na białym koniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pałac Buckingham już DRŻY na myśl o biografii Meghan i Harry’ego

Aktorka będąca gościem na ślubie Meghan i Harry’ego ma złe wspomnienia związane z uroczystością: To był KOSZMAR

Meghan Markle wygłosiła przemówienie – uwagę zwraca jej FRYZURA. Wygląda jak za czasów, gdy była aktorką

Ciężarna Meghan Markle w błyszczącej sukience.

Meghan Markle w ciąży, fot.Forum/REUTERS.

Meghan Markle w ambasadzie Nowej Zelandii.

Meghan Markle w ambasadzie Nowej Zelandii, fot.Forum/REUTERS.

Meghan Markle na oficjalnej wizycie w Australii.

Meghan Markle na oficjalnej wizycie w Australii, fot.Forum/REUTERS