Tydzień temu zakończyła się 8. edycja „Love Island” w atmosferze wielkiego skandalu. Tuż po finale para, która zajęła drugie miejsce, czyli Jaqueline i Bartek ogłosili rozstanie. Okazało się, że tuż po emisji koszykarz zdradził „Żaki” z Karoliną, z którą był na początku programu.

Weronika z 8. edycji „Love Island” odnalazła miłość tuż po wyjściu z willi! (WIDEO)

Love Island. Sofi gorzko o Bartku i Karolinie

Dzień po powrocie do Polski Karolina Gackowskia i Bartek Ratajczak ogłosili, że są w związku. Tłumaczyli podczas transmisji na żywo na Instagramie, że cały program ich do siebie ciągnęło i bardzo dużo ze sobą rozmawiali.

Bardzo żałuję, że niestety Jaqueline  dowiedziała się po fakcie. Nie zachowaliśmy się na tyle dorośle, żeby jej to powiedzieć. Co do Bartka: nie jesteśmy razem, ale chcemy budować tę relację krok po kroczku i poznać się w świecie rzeczywistym, prawdziwym – mówiła Karolina.

„Love Island. Wyspa miłości”. Tego jeszcze nie było! Już dwie pary się rozstały tuż po FINALE

Ostatnio do naszej redakcji wpadła Sylwia „Sofi” Hojka, która była w parze z Albertem. Zapytaliśmy, czy faktycznie ciągnęło do siebie Bartka i Karolinę:

Ja wiem z pierwszej ręki, jak to wyglądało. Bardzo mnie zasmuciła ta afera i zaskoczyła, co niemiara. Ja nie widziałam pomiędzy Bartkiem a Karoliną jakiejś szczególnej chemii, a spędziłam z nimi dwa tygodnie – tłumaczy.

Sofi nie przekonało tłumaczenie Karoliny i Bartka po zdradzie Żaklin:

Ja tego nie kupuję. Kiedy ze sobą rozmawiali? błagam! Może rzeczywiście ze sobą dwa, trzy razy pogadali, ale w mojej opinii to było na koleżeńskim etapie. Ja też rozmawiałam z Arminem, czy Adamem i nie odwalil*** czegoś takiego – zauważa.

Zobacz cały wywiad poniżej:

Karolina Gilon przerywa milczenie po aferze w „Love Island”. Co sądzi o Karolinie i Bartku?

Sylwia ma na to inne wytłumaczenie. Uważa, że obydwoje za dużo napili się alkoholu i zapomnieli, z kim są faktycznie w parze:

Ja nie kupuję tej historii z live’a. Uważam, że pewnie trochę polecieli z alkoholem, chwila słabości… (…) Uważam, że trzeba być szczerym i przedstawić to w taki sposób. Nie wierzę, że oni będą jakąś szczęśliwą parą – stwierdza Sofi.

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci