W minioną sobotę miał miejsce finał ósmej edycji „Love Island”. Zwycięzcą 8. edycji reality show zostali Laura i Armin, którzy jako jedyni tworzyli najdłużej parę na wyspie.

„Love Island. Wyspa miłości”. Tego jeszcze nie było! Już dwie pary się rozstały tuż po FINALE

Love Island. Karolina Gilon komentuje aferę z Bartkiem i Karoliną

Pierwszy raz w historii polskiej edycji para, która zajęła drugie miejsce rozstała się zaraz po finale, czyli Jaqueline i Bartek. Już na lotnisku do Polski wracali osobno. To był szok dla widzów, jak i samych uczestników. Okazało się, że Jaquelin przyłapała Bartka w łóżku z Karoliną.

Caroline i Mateusz nadal razem? Ta para z „Love Island” szokuje fanów!

Niedługo później Karolina i Bartek przedstawili swoją wersję wydarzeń. Na instagramowym live’e przyznali, że pomiędzy nimi cały czas iskrzyło, ale nie chcieli sami przed sobą się do tego przyznać i bardzo dużo ze sobą rozmawiali na wyspie, mimo że już nie byli razem w parze. Potwierdzili, że będą dalej budować związek już poza kamerami programu „Love island”.

(…) Następnego wieczoru Żaki przyłapała nas (…). Sytuacja do wyjaśnienia: byliśmy w ubraniach – całowaliśmy się namiętnie (…). Pewnie by do czegoś doszło, ale nie widziała nas (w scenie intymnej – przyp. red). (…). To nie jest wytłumaczenie, że do niczego nie doszło, ale nie przyłapała nas ostatecznie (…) – tłumaczyła Karolina na Instagramie.

Po tym wydarzeniu non stop pytania dostawała prowadząca programu „Love Island” Karolina Gilon. W końcu znalazła czas i skomentowała sytuację, jaka zaszła tuż po finale.

Nie chciałam się na ten temat wypowiadać, bo stwierdziłam, że mnie tam nie było, nie widziałam, nie wiem, jak było dokładnie. Tak naprawdę, to Karolina, Bartek, Jaqueline wiedzą, jaka jest prawda. Ale dostaje od was milion wiadomości, że czujecie się zawiedzeni, oglądając nasz program i powiem szczerze, że ja też trochę jestem zawiedziona, ale powtórzę się, że mnie przy tamtej sytuacji nie było — podkreśla.

Tłumaczy, że są zawsze dwie strony medalu, jedna strona mówi jedno, druga — drugie.

Ale! Nie rozumiem jednej podstawowej rzeczy. Skoro Karolina z Bartkiem utrzymują, że już od dawna mieli coś do siebie i chcieli coś próbować, to dlaczego Bartek wrócił do Jaqueline, a Karolina chciała tworzyć i tworzyła parę z Rafałem. Dlaczego spędzała z nim noce w kryjówce, mówili sobie tyle ciepłych słów, planowali relację po programie. Tak samo Bartek z Jaqueline. To brzmiało dla mnie bardzo poważnie – przyznaje.

Jaqueline odnosi się do tego, czemu wraca z Wyspy Miłości jako singielka!

Na koniec dodała, że bardzo mocno trzymała kciuki za Jaqueline i Bartka i liczyła, że to oni wygrają program: „Powiem wam szczerze, że ja uwierzyłam tym parom, a przede wszystkim Bartkowi i Jaqueline. Mało tego, uważałam, że mają duże szanse na wygraną. Dlatego dla mnie ta informacja, jak tylko się o tym dowiedziałam, była szokująca. Myślę sobie, czyli te wszystkie ostatnie dni w programie, to z ich strony była ściema. No bo jak inaczej, nie rozumiem”. 

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci

IG/loveislandwyspamilosci