Za nami finał 8. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. W wyniku głosowania widzów czwarte miejsce zajęli Oliwka i Adam. Nie kryli zadowolenia, bo jak sami przyznali, szanują tę decyzję, bo wiedzą, że ich relacja jest krótka.

Już wiemy, która para wygrała 8. edycję „Love Island. Wyspa miłości”!

Finał Wyspy Miłości. Jaqueline i Bartek nie są już razem

Trzecie miejsce zajęli Karolina i Rafał, którzy byli bardzo tym usatysfakcjonowani. Drugie miejsce zajęli Jaqueline i Bartek. Natomiast zwycięzcami ósmej edycji Love Island Wyspa miłości zostali Laura i Armin.

„Love Island. Wyspa miłości”. Tego jeszcze nie było! Już dwie pary się rozstały tuż po FINALE

Dzień po finale okazało się, że Jaqueline oraz Oliwia wracają do Polski jako singielki. Już na lotnisku poinformowali o tym widzów. Takiej sytuacji jeszcze nie było od początku polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Widzowie cały czas dopytywali się, co się stało po finale, kiedy już nie było kamer.

Dzisiaj Jaqueline Sgonina ujawniła prawdę, co stało się na wyspie tuż po wielkim finale. Okazuje się, że nakryła Bartka w łóżku z Karoliną:

Dopytujecie się o sprawę, dlaczego już nie jestem z Bartkiem. Zastałam Bartka w łóżku z Karoliną i nie ma już czego zbierać. Było mi z tym bardzo źle, w pierwszym momencie to był szok, bo… opowiem później. Później to sobie wszystko przemyślałam, bo jestem silna psychicznie i już mnie tak życie zbudowało. Stwierdziłam, że to jest to, co mogło najlepsze dla mnie się wydarzyć, tak miało być, lepiej teraz niż na późnym etapie – tłumaczy islanderka.

„Love Island. Wyspa miłości”. Ania brutalnie potraktowała Alberta. Widzowie są wściekli!

Tak przyjaciółka Jaqueliny podsumowała zachowanie Bartka: „Drodzy faceci zastanówcie się, czy wybieracie gwiazdkę Michelin, czy wybieracie fast fooda”. 

Co o tej całej sytuacji sądzicie?