W sobotni wieczór rozpoczął się wyczekiwany przez wszystkich Wielki Finał Wyspy miłości. Cała ósemka wraz z Karoliną Gilon zajęli miejsca w Kregu Ognia i ogłosili zwycięską parę.

OMG! Doda pojawiła się w willi „Love Island.Wyspa miłości”

Love Island. Wyspa miłości. Oni już się rozstali

Podczas finału Karolina Gilon pytała Jaqueline i Bartka czy spodziewali się dojść do finału? Obydwoje zgodnie zaprzeczyli. Armin z kolei przyznał, …”że miał nadzieję dotrwać do tego dnia i chyba wszystko wskazywało?” – zapytał Armin.

Wyspiątka wspominały, co zyskały dzięki udziałowi w programie. Adam przyznał, że także nie spodziewał się tego wyniku. W trakcie spotkania w Kręgu Ognia przedstawiana była historia na ekranie, każdej pary skrót drogi, po której dotarli do finału. Było wzruszenie, był śmiech, były refleksje i radość z tego, że do finału idą razem.

Już wiemy, która para wygrała 8. edycję „Love Island. Wyspa miłości”!

Kiedy nadeszły wyniki głosowania Karolina Gilon oznajmiła, iż w wyniku głosowania widzów czwarte miejsce zajęli Oliwka i Adam. Nie kryli zadowolenia, bo jak sami przyznali szanują tę decyzję, bo wiedzą, że ich relacja jest krótka.

Trzecie miejsce zajęli Karolina i Rafał. Byli szczęśliwi i jak stwierdzili, że dziękują wszystkim, którzy w nich wierzyli.

Drugie miejsce zajęli Jaqueline i Bartek, a zwycięzcami ósmej edycji Love Island Wyspa miłości zostali Laura i Armin.

„Love Island. Wyspa miłości”. Ania brutalnie potraktowała Alberta. Widzowie są wściekli!

Widzowie już od kilku odcinków grzmieli, że poza Laurą i Arminem nikt nie powinien znaleźć się w finale. Natomiast chyba nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Okazuje się, że para, która zajęła drugie i czwarte miejsce rozstała się jeszcze przed powrotem do Polski.

Jaqueline oraz Oliwia opublikowały na swoim Instagramie nagranie z lotniska, na którym poinformowali, że wracają do kraju już jako singielki.

Hej kochani, jeny jak dobrze odzyskać swój telefon po miesiącu. Jaram się mega. Było fajnie, prawie że do końca. Pod koniec się troszeczkę podziało. Wracam jako singielka do Polski, ale to opowiem wam w ciągu kilku dni, co się wydarzyło – powiedziała Jaqueline na swoim Instagramie.

Widzowie oburzeni już po 1. odcinku! „Traktujecie tych uczestników jak jakieś zabawki”

Oliwia Kamer także poinformowała swoich obserwatorów, że już nie jest z Adamem: 

Miłości może nie znalazłyśmy, ale siebie znalazłyśmy, więc informacji na dniach wam podamy, więc czekajcie i miłego dnia wam życzę – powiedziała Oliwia.

Tego jeszcze nie było od początku polskiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Do tej pory pary próbowały chociaż przez kilka tygodni pokazywać, że są razem, a tym razem zrezygnowały z walczenia o związek jeszcze przed powrotem do domu.

pasekkozak