Słynny samochód, którym w serialu M jak Miłość jeździła rodzina Mostowiaków, jest na sprzedaż. Według właściciela, to tym autem jechała Hanka Mostowiak zanim skończyła swój żywot na kartonach.

Sprzedam najbardziej rozpoznawalną w Polsce Mazdę 626, samochód występował w filmie M jak Miłość więc jest to niepowtarzalny egzemplarz… Znaczek zaklejony czarną taśmą z powodu filmu…Samochód znany z niezawodności w bardzo dobrym stanie z przebiegiem obecnie 101500km. Ponieważ stoi od jakiegoś czasu więc miesiąc temu został wymieniony rozrząd… można jeździć jeszcze kilka lat tym klasykiem – czytamy na aukcji Allegro.

Właściciel auta w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim mówi, że mazdę kupił w ubiegłym roku:

Samochód kupiłem w ubiegłym roku od ludzi, którzy wynajmowali to auto do serialu „M jak miłość”. Z tego co wiem, mąż właścicielki samochodu współpracuje z telewizją.

Informacja, że samochód „grał” w serialu zachęciła wielu potencjalnych kupców – choćby do obserwowania aukcji.

Już wcześniej chciałem sprzedać to auto. Wyceniłem je na 7,3 tys. zł, ale nie znalazłem kupca. Teraz spróbowałem ponownie. Z tego, co widzę jest spore zainteresowanie. Aukcję obserwuje 150 osób. Nie wiem czy będą chcieli kupić samochód, czy tylko są ciekawi jak się ta aukcja zakończy

– mówi właściciel auta Dziennikowi.

Dziś aukcja miała ponad 58 tysięcy wyświetleń. W południe jej cena osiągnęła 5600 zł.

Sprzedaje auto, w którym zginęła Hanka Mostowiak!

Sprzedaje auto, w którym zginęła Hanka Mostowiak!