Nowy rok, nowy romans? Rihanna (32 l.) z pewnością może coś powiedzieć na ten temat. Ostatnio informowaliśmy, że piosenkarka rozstała się z biznesmenem, Hassanem Jameelem (31 l.). Para zakończyła swój prawie 3 – letni związek. Większym zaskoczeniem jest to, że Riri była widziana w towarzystwie Drake’a, zaraz po rozstaniu.

Rihanna w WIELKIM futrze i brokatowych butach; w roli głównej DRESY (ZDJĘCIA)

Rihanna zamieniła Hassana na Drake’a

Rihanna była widziana w towarzystwie swojego ex – Drake’a. Spotkali się na koncercie charytatywnym w Nowym Jorku 17 stycznia. Szokiem dla fanów było to, że Riri i raper podobno zachowywali się, jakby byli dla siebie kimś więcej, niż tylko dobrymi przyjaciółmi. Fani wokalistki gdy tylko zauważyli z kim Riri jest na koncercie, postanowili nagrać bawiących się artystów. Wyglądali jak dwa, zakochane gołąbki.

Drake i Rihanna umawiali się krótko, zaczęli spotykać się na jesieni 2016 roku. Stało się to po tym, jak Drake na oczach całego świata powiedział, że był w niej zakochany, odkąd skończył 22 lata. A wszystko podczas wręczania jej nagrody na VMA w sierpniu 2016 r. Niestety, ale romans skończył się tak szybko, jak się zaczął. Później Drake przeszedł na flirt z Jennifer Lopez, z którą chętnie robił sobie wspólne zdjęcia i zamieszczał je na swoim Instagramie.

Wygląda na to, że życie samo splata drogi wokalistki i rapera. Fani szaleli, gdy para pojawiała się wspólnie na imprezach, czy podczas koncertów. Trzeba przyznać, że pasują do siebie. Teraz, gdy minęło trochę czasu od ich romansu, obydwoje są dojrzalsi. Riri pokazała, że jest zdolna do dłuższego związku.

Nadal nie jest jasne, co spowodowało nagłe rozstanie pomiędzy RiRi i Hassanem, ale mamy nadzieję – że sprawy sercowe u wokalistki same się ułożą.

Drake

Fot.Forum

Rihanna Haasan Jameel

Fot.Forum/Backgrid UK

Stara miłość nie rdzewieje?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Prawdziwa bizneswoman: Rihanna uciekła na rodzinny Barbados by odpocząć od obowiązków (FOTO)

Rihanna kiedyś podkreślała swoją kobiecą sylwetkę, teraz zasłania się WARSTWAMI ubrań!

Wiemy dlaczego Drake nie chce umawiać się z Kylie Jenner. Miliarderka dostała kosza?!

Rihanna