Pogłoski o romansie między Drake’em (33 l.) a Kylie Jenner (22 l.) opadły tak szybko, jak się pojawiły – wraz z nadejściem grudnia. Jak zdradziła osoba z bliskiego otoczenia rapera, istnieje wiele powodów, dla których Drake chce, aby ich związek był „czysto platoniczny”. Raper podobno świetnie dogaduje się z całym klanem Kardashian-Jenner i ma obawy przed zniszczeniem tej relacji. 

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? Fani nie mają złudzeń po tym wideo!

Drake nie chce umawiać się z Kylie Jenner?!

Kylie Jenner nie próżnuje i już randkuje na nowo. Miliarderka nie tak dawno została przyłapana w objęciach tajemniczego mężczyzny. Później spekulowano, że zaczęła umawiać się z Drake’m, który jest kolegą po fachu z Travisem Scottem. Wczoraj informowaliśmy, że media podają, iż Jenner wróciła do Travisa – po tym, jak zauważono ich razem w kasynie.

Drake zna klan Kardashian-Jenner od lat, jednak dopiero na jego urodzinowej imprezie wytworzyła się specyficzna chemia pomiędzy nim a miliarderką. Pomimo wszystkich emocji, które narosły wokół tej dwójki w ostatnich tygodniach – raper postanowił zdystansować się od plotek o rzekomym romansie.

Drake’owi zdecydowanie minęły wszelkie, romantyczne uczucia w stosunku do Kylie, a ich relacja w tym momencie jest czysto platoniczna. Jakiś czas temu Drake’a i Kylie trochę flirtowali, ale wszystko, co działo się między nimi było utrzymane w granicach  dobrej zabawy. Nie doszło do niczego poważnego – zdradziło portalowi Hollywood Life źródło z bliskiego otoczenia celebryty 

Podobno chęć pozostania w strefie przyjaciół nie jest jednostronna. Zarówno Drake jak i Kylie czują, że są w dobrych stosunkach. Drake podjął tę decyzję z szacunku dla ich wspólnej historii i w dalszym ciągu ma zamiar przyjaźnić się z miliarderką. 

Drake

Fot.Forum/BACKGRID USA

Kylie Jenner

Fot.Forum/Mega Agency

Kylie Jenner Travis Scott

Fot.Forum/Mega Agency

Dobry z niego przyjaciel?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Travis Scott wrzucił na swój IG nowe zdjęcia córki, Stormi; dziewczynka ma fryzurę jak tata

Kylie Jenner OBŚCISKUJE się z mężczyzną w klubie (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner nie zoperowała sobie TEJ CZĘŚCI ciała, choć wcale NIE JEST idealna (ZDJĘCIA)