Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza skłoniła Dodę to zorganizowania koncertu Artyści przeciw nienawiści, do którego zaprosiła polskich artystów, ze szczególnym uwzględnieniem Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. Ta ostatnia definitywnie odmówiła.

Doda w PIERWSZEJ takiej sesji – na okładce Gali jest bez makijażu

Po wielu dniach milczenia na temat inicjatywy wypowiedziała się Steczkowska, która przyjęła propozycję koleżanki po fachu:

Siedzę sobie na lotnisku i czytam co tam u nas. ☺ Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych… NIE zabraknie mnie w koncercie „Artyści przeciw nienawiści” to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym NIE będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy… Martwi hejt, który towarzyszy koncertowi, a przecież cel jest odwrotny. 😢 Proponuje poczytać „Technikę uwalniania” – Davida R. Hawkinsa, którą poleciłam w zeszłym roku na Facebook-u. Przy okazji tak ważnego tematu społecznego proszę Ministerstwo Edukacji o przemyślenie czy nie warto byłoby tej książki wprowadzić jako lektury obowiązkowej. Pomogłaby młodzieży przejść przez trudny dla nich czas.
Jeśli mogę w czymś pomóc przy koncercie oprócz śpiewania ☺ to zgłaszam się na ochotnika. 😍

– napisała Justyna na swoim Instagramie.

Steczkowska przyznała, że wybaczyła wszystko, co stało się podczas programu Gwiazdy tańczą na lodzie:

Media proszę o NIE wywieranie presji i pisania artykułów dla klikalności ☺ pt. „wreszcie będzie zgoda!!! i takie tam… 😜 Koncert to show, a scena to nieprawdziwe życie. Wybacza się w swoim sercu 💟 w ciszy bez kamer i fleszy… i to zrobiłam po zakończeniu programu „Gwiazdy tańczą na lodzie” dla własnego dobra i dobra Doroty. Trwało to prawie pół roku. Pomogli mi w tym mądrzy ludzie i książki, ale przede wszystkim moja chęć przemiany tych trudnych emocji. Warto było się z tym zmierzyć i oczyścić serce. 💟 Żeby móc nadal tworzyć muzykę z czystą intencją.

Doda zmieniła podejście do posiadania dzieci? Chce szybko zajść w ciążę?!

Udziału w koncercie odmówiły Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska. Spodziewaliście się, że Steczkowska przyjmie zaproszenie Dody?

Steczkowska WYSTĄPI z Dodą na jej koncercie!

Steczkowska WYSTĄPI z Dodą na jej koncercie!

Steczkowska WYSTĄPI z Dodą na jej koncercie!