38-letnia Khloe Kardashian w swoim najnowszym filmiku na Instagramie wygląda, jakby bawiła się najlepiej w swoim życiu. Gwiazda ubrana w skąpe bikini pokazała swe ciało prężąc je w seksownych pozach w rytm muzyki. 

Khloe Kardashian toczy na jachcie

„Ciekawostka: uwielbiam Michaela McDonalda „I Keep Forgettin”” – napisała w podpisie. Jej fanom zaś nie zajęło dużo czasu, aby komplementować seksowny post swoimi komentarzami.

Khloé Kardashian ma dość i mówi szczerze o operacjach plastycznych

„Pięknie razy bilion”, napisał jeden fan, a drugi napisał, „wyglądasz niesamowicie!”

Niesamowita figura Khloe sprawiły, że jeden fan nazwał ją „najpiękniejszą kobietą na świecie”, a inni zgodzili się z jej gustem muzycznym.

Nieprzypominająca już samej siebie Khloe Kardashian W LATEKSIE świętuje 38. urodziny

Najnowszy post Khloe na Instagramie pojawia się zaledwie jeden dzień po tym, jak zachwyciła ponownie w czarnym bikini, spędzając czas ze swoją siostrą Kim Kardashian podczas ich tropikalnego wyjazdu do Turks i Caicos. Siostry pozowały do zdjęć stojąc w wodzie, a starsza siostra również tańczyła w  czarnym bikini. Kim udostępniła zdjęcia na Instagramie i opatrzyła je napisem „Wycieczka urodzinowa Khloe”.

 

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – , Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

PORTOFINO, ITALY –  Model Release: no, Pictured: Khloe Kardashian, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

los angeles, CA – * Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum