Sylwia Bomba i Grzegorz Collins w końcu przestali się ukrywać. Już latem było o nich głośno za sprawą ich wspólnych zdjęć z Sopotu. Mimo tego para do tej pory milczała. Wielu internautów nawet nie uwierzyło w plotki i stwierdziło, że zdjęcia paparazzi, to ustawka.

Bracia Collins zdradzają, co słychać u Tomasza Komendy: „Rozmawialiśmy z nim wczoraj” (WIDEO)

Grzegorz Collins zapytany o związek z Sylwią Bombą

Grzegorz Collins w sobotę rano pojawił się w Dzień Dobry TVN. Prowadzący program pociągnęli go za język i w końcu mężczyzna wygadał się, że ma bliższą relację z Sylwia Bombą.

Do programu poszedłem z moim bratem, ale nie z nim będę oglądał dzisiaj ten odcinek. Będę oglądał z Sylwią Bombą, z którą miałem okazję w programie być, bliżej się poznać i trochę tam się działo różnych, dziwnych, fajnych rzeczy. Pozytywnych – wyznał Grzegorz Collins.

Dramat Sylwii Bomby na lotnisku! Nie mogła powstrzymać łez po tym, co ją spotkało

Kilka godzin później para pojawiła się na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności. Zdecydowali, że już nie będą się ukrywać i zapozowali razem na ściance.

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Po wspólnym wieczorze opublikowali zdjęcie z gali na Instagramie. Celebrytka napisała zabawnie:

Dobry wieczór! To my: Gruba i Łysy. Stara mamuśka i młodociany synek. Czy wyglądamy dollarsowo? [red. nawiązanie do słów Caroline Derpieński] Wiemy, że to największy coming out tego roku – udźwigniemy ciężar show-biznesu, tylko czy show-biznes jest gotowy na taki bombowo-collinsowy zestaw – napisała Sylwia Bomba.

Bomba i Collins poznali się w programie TTV „Nasi w mundurach”, w którym udział wzięły także takie gwiazdy jak Alex Morzyńska, czy Mateusz „Big Boy” Borkowski. Uczestnicy musieli przejść wymagające szkolenie wojskowe w koszarach. Program jest polską wersjąnorweskiego formatu „Celebrity Task Force”.

Będziecie oglądać?

Sylwia Bomba komentuje aferę z youtuberami. Padły mocne słowa!

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA