Sylwia Lipka znana influencerka, uczestniczka ‚Tańca z gwiazdami” ostatnio opowiedziała szczerze o swojej chorobie w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda kilka lat temu zmagała się z anoreksją.

Sylwia Lipka wspomina obrzydliwą sytuację za kulis TzG. Jan Kliment powiedział jej, że jest za GRUBA?

Sylwia Lipka o anoreksji

Sylwia Lipka po raz pierwszy opowiedziała walce z anoreksją, kiedy zdradziła skandaliczne zachowanie Jana Klimenta: „W 2020 roku udało mi się pokonywać powoli anoreksję i byłam z tego powodu bardzo bardzo szczęśliwa i bardzo bardzo dumna z siebie, ponieważ ten dziad dosyć mocno mnie wykończył, ale w każdym razie przybierałam na wadze” – zaczęła. Tłumaczyła, że już nie była tak niezdrowo chuda jak wcześniej i wtedy usłyszała od tancerza, że jest gruba. Cała wypowiedź Sylwii Lipki TUTAJ! 

Teraz influencerka zjawiła się w „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o walce z anoreksją, która zaczęła się w wieku 17 lat:

Stawiałam moje pierwsze kroki w show-biznesie. Zaczęłam się porównywać do innych gwiazd, a że krążyłam pomiędzy moim rodzinnym miastem Knurowem, teatrem w Zabrzu i pracą w Warszawie, to rzadko bywałam w domu i rodzice nie mieli kontroli nad tym, co jem – mówi Sylwia.

Sylwia Lipka będzie RYWALKĄ Julii Wieniawy w Tańcu z Gwiazdami. Ile ma lat? Czy ma chłopaka?

Tłumaczy, że kiedy przeprowadziła się do własnego mieszkania, wpadła w tok objadania się. Wtedy zabrała się za odchudzanie i w 4 miesiące schudła aż 35 kilogramów. Jej dietą cud, była tzw. „głodówka”.

Mdlałam z wycieńczenia, to sobie mówiłam, że nie mogę złapać oddechu, bo mam astmę. Wyglądałam jak kościotrup. Pomyślałam sobie „okej, może rzeczywiście zacznę przyznawać, że to jest problem – mówi Lipka. 

Gwiazda postanowiła udać się do specjalisty i do dziś chodzi na terapię. Wierzy, że uda jej się z tego wydostać.

Sylwia Lipka nie jest kontrolowana na kwarantannie. „Jeśli tak to przebiega, to się nie dziwię, że koronawirus się nie zatrzymuje”

Sylwia Lipka, Rafał Maserak na parkiecie

Sylwia Lipka, Rafał Maserak/fot. AKPA

Sylwia Lipka. Fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Lipka. Fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Lipka Fot. Krzysztof Jarosz / Forum