Miłość Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka skończyła się na sali sądowej. Najpierw poszło o psa Oreo – tancerka oskarżyła byłego partnera o kradzież i sprawa skończyła się na policji.

Sylwia Madeńska będzie walczyć o Oreo w sądzie!

Sylwia Madeńska o sytuacji z Mikołajem Jędruszczakiem

Gdy wydawało się, że już wszystko jest zamknięte pomiędzy nimi, Mikołaj poinformował, że jego była dziewczyna nie chce mu oddać pieniędzy, które od niego pożyczyła. Ta sprawa trafiła już do sądu, Sylwia Madeńska dostała sądowy nakaz zapłaty.

Zapytaliśmy Sylwię Madeńską, jak teraz wygląda jej sytuacja:

Złożyłam sprzeciw, jego nakaz stracił moc w całości, ale teraz będziemy widzieć się w całości. Będzie powoływany biegły, będzie my przesłuchiwani, więc pewnie jeszcze z rok będzie się to ciągnęło – zdradza nam Madeńska.

Sylwia Madeńska zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”. Fani: „Ojej szkoda, bo odpadniesz w drugim odcinku”

Stresuje się spotkania z Mikołajem na sali sądowej?

Do pewnego czasu się stresowałam, ale teraz stres mi już zszedł. Teraz jestem gotowa go spotkać, ja wiem, że nic złego nie zrobiłam, mam sumienie czyste, więc ja po prostu będę mówiła prawdę, a jak on tam będzie kręcił to już jego sprawa – mówi nam Madeńska.

Zdradziła nam też, czy jest już gotowa wejść z nowy związek:

Przepracowywałam sobie z psychologiem tę relację, mocno się pozamykałam na jednych facetów, ale nadal chodzę do psychologa, randkuje i już nie ukrywam, że szukam tej docelowej miłości. Mam 30 lat i już nie chce skakać z kwiatka na kwiatek – tłumaczy tancerka.

Chcesz wiedzieć, w jakim typie szuka kolejnego partnera? Zobacz cały wywiad!