Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się w programie „Love Island”, gdzie zostali parą. Dzięki głosom widzów zwyciężyli pierwszą edycję programu o miłości. Następnie pojawili się w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie zarówno prywatnie jak i zawodowo realizowali się jako para. Miłość Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka skończyła się na sali sądowej.

Sylwia Madeńska o sytuacji z Mikołajem Jędruszczakiem. Już wkrótce spotkają się na sali sądowej (WIDEO)

Sylwia Madeńska o Mikołaju Roznerskim i rozpadzie związku podczas „Tańca z Gwiazdami”

W znanym programie telewizyjnym „Taniec z Gwiazdami” Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak stworzyli parę taneczną. Zakochani przyciągali uwagę widzów. Podczas telewizyjnego show napotkali jednak pierwsze problemy związkowe. Zdecydowali się na terapię dla par i zażegnali kryzys. Niedługo później Mikołaj Jędruszczak poinformował, że rozstał się z Sylwią Madeńską. Miłość tych dwojga, ostatecznie skończyła się na sali sądowej.

Internauci BEZLITOŚNIE komentują występ Krzysztofa Rutkowskiego z Sylwią Madeńską

Podczas ostatniego wydarzenia dziennikarz portalu Kozaczek zapytał tancerkę, czy żałuje udziału w programie z byłym partnerem. Oznajmiła ona, że nie ma w sobie żadnych negatywnych emocji z tym związanych i cieszy się, że wtedy mogła tańczyć ze swoim partnerem.

Nie żałuję, ponieważ po „Love Island”, „Taniec z Gwiazdami” był dla mnie czymś niesamowitym. Mówiłam: Idealnie! Mogę ze swoim facetem sobie zatańczyć rumbę, pokazać emocje. W trakcie programu się rozstaliśmy, ale czy z programem, czy bez programu i tak to by się skończyło. […] Cieszę się, że pomimo tych wszystkich perturbacji mogłam wziąć udział w programie. – mówi Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa. Nawet jego rodzina jest bezradna

Zapytaliśmy również tancerkę o to, z kim widziałaby się na parkiecie w programie tanecznym, a także czy widzi potencjał Mikołaja Roznerskiego na kandydata do „Tańca z Gwiazdami”.

Jeżeli trafiłby mi się taki przystojniak, to sam taniec byłby przyjemnością. Wiemy doskonale, że w tańcu jest wiele figur, które zbliżają. To byłaby istna przyjemność. […] Pomimo że zgrywa tu takiego skromnego, lekko zawstydzonego, to uważam, że to taki pewny siebie facet, który bardzo dobrze by się odnalazł w tańcu. Także popieram jego kandydaturę. – mówi o Mikołaju Roznerskim tancerka

Sylwia Madeńska ujawnia PRAWDĘ o relacji z Mikołajem: „Znowu działał pod wpływem emocji”

Sylwia wyznała również, że marzy o dzieciach i mężu. Opisała nam swojego idealnego kandydata, którego jak sama mówi, manifestuje codziennie. Tancerka rozpisała sobie wszystkie cechy przyszłego męża i czeka, aż to się spełni.

W ogóle nie opisałam jego cech materialnych. […] Opisałam na pewno, że jest czuły, opiekuńczy, że jak ja sobie nie poradzę, to razem sobie zawsze poradzimy. Po prostu chce się czuć bezpiecznie. Chciałabym mieć w końcu w życiu wsparcie i osobę, która mnie bezgranicznie kocha. – wyznaje Sylwia Madeńska w rozmowie z Kozaczkiem

 

Sylwia Madeńska,  fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Sylwia Madeńska, fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Madeńska, fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Baranowski/AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA