Sylwia Madeńska jakiś czas temu zrozpaczona wyznała, że Mikołaj Jędruszczak, z którym zwyciężyła pierwszą edycję „Love Island”, porwał jej psa. Ujawniła też, że od lutego wrócili do siebie, więc dlatego pies często przebywał u niego.

Dwa tygodnie temu Mikołaj pojawił się pod moim domem, dopytując czy kogoś mam i płacząc poprosił o to, abym udostępniła mu psa na noc Działo się tak kiedyś kilkukrotnie, gdy miał gorszy okres w swoim życiu i nie chciał przyjąć mojej pomocy to Oreo dawała mu ukojenie, dlatego nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Miał ją zwrócić kolejnego dnia, niestety tak się nie stało. Myślałam, że uda nam się te sprawę załatwić polubownie, jednak oczekiwania jakie ma Mikołaj są dla mnie nie do zaakceptowania i nigdy się na nie nie zgodzę. Musiałam w całą sprawę zaangażować policję, która nie podejmuje żadnych działań, dlatego postanowiłam wydać to oświadczenie – mówiła zrozpaczona Madeńska. 

Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o kradzież psa. Nawet jego rodzina jest bezradna

Sylwia Madeńska walczy o psa Oreo

Mikołaj Jędruszczak w czwartek wydał oświadczenie. Nagrał film, w którym przedstawił swoje dowody, że Oreo jest też jego psem. Zapewnił, że zapłacili za Oreo po połowie i dzielili się kosztami utrzymania.

Wstępny plan był taki, że Sylwia pojedzie po psa sama (…), jednak oboje chcieliśmy być w tej chwili razem i uzgodniliśmy, że zrobimy to wspólnie. (…) Przekazałem Sylwii należną kwotę w gotówce. Sylwia jako nasza reprezentantka w rozmowach i ustaleniach z właścicielką hodowli przekazała pieniądze tej pani – wspomina.

Przekonywał, że to on chce się dogadać i zaapelował do Sylwii Madeńskiej, że mogą spotkać się u notariusza, za którego sam zapłaci.

Mikołaj Jędruszczak wydał oświadczenie! Pokazał screeny świadczące o tym, że jest „tatą” Oreo

Sylwia Madeńska pozwała Mikołaja Jędruszczaka

Finalistka „Love Island” nie chce iść na żadną ugodę z byłym partnerem. Poinformowała w niedzielę, że będzie walczyć o Oreo w sądzie. Opublikowała pismo swojego prawnika, w którym czytamy, że został złożony pozew:

Przeciwko Panu Mikołajowi Jędruszczakowi został złożony pozew o wydanie zwierzęcia wraz z wnioskiem o udzielenie zabezpieczenia na czas trwania postępowania. (…) Podjęte próby polubownego rozwiązania sporu zakończyły się niepowodzeniem – czytamy. 

Kilka dni temu głos zabrał nawet hodowca psów, od którego uczestniczka „Love Island” kupiła Oreo. Zapewnił, że to Sylwia Madeńska jest właścicielką czworonoga i to ona posiada umowę, która została sporządzona przy zakupie.

To Sylwia Madeńska jest właścicielką psa? Głos zabrał hodowca, z którego pochodzi Oreo