W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Kanye West miał odpowiedzieć na pytanie, którą część ciała najbardziej lubi u swojej żony. Pamiętacie, co odpowiedział raper? Nie, nie wskazał jej pupy albo biustu. Kanye wyznał, że to, co najbardziej kocha u Kim Kardashian, to jej serce.

Zobacz: Sylwia Szostak namawia do akcji #JestemShape

W tym coś jest. Posłuchajcie, jak na pytanie o ulubioną część ciała swego partnera odpowiedzieli specjalnie dla Kozaczka Sylwia Szostak i jej mąż, Akop Szostak – trenerzy i sportowcy.

– Najbardziej ulubiona część ciała mojego męża? Według mnie? Wiecie co, zdziwicie się, miałam powiedzieć pośladki, ale wiecie, co najbardziej w nim lubię? To, co ma tutaj (Sylwia wskazała na głowę męża). Serio.

Akop Szostak zgodził się z żoną w ten kwestii:

– Jeżeli chodzi o mnie, odpowiedź tak naprawdę będzie bardzo podobna, bo – jako że oboje jesteśmy trenerami, wiemy, że ciało można wytrenować, jeśli coś komuś się nie będzie podobało, można to zmienić… – stwierdził.

Czytaj: Sylwia Szostak to przeciwieństwo innych trenerek? Zachęca do…

– Wbrew pozorom nie stawiamy tylko na wygląd, bo jeżeli ktoś nie ma podstawy w myśleniu, w tym, jakim być człowiekiem na co dzień, tak naprawdę ta obudowa na niewiele się zda – wtrąciła Sylwia.

– Głowa jest najważniejsza. Sam fakt, że ktoś jest piękny, komuś się podoba, po jakimś czasie ta piękność mija i zostaje rozmowa… – zauważył Akop.

Zobacz też: Sylwia Szostak przestrzega fanki szokującym zdjęciem: To wyniszczanie organizmu

– I wszyscy się starzejemy. Także dbajcie o siebie, bądźcie zdrowi, akceptujcie siebie, lubcie siebie nawzajem, ale pamiętajcie – dbajcie o to, co macie w głowach – zakończyła Sylwia Szostak.