Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz poznali się, kiedy byli nastolatkami. Spotkali się w Teatrze Ochota, a aktorka od razu wiedziała, że chce się związać z Krzysztofem. Po latach znów się spotkali. Wówczas Krzysztof Ibisz był zainteresowany koleżanką, ale bez wzajemności. Anna Nowak przyznała, że już nie była nim zainteresowana.

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny a była żona flirtuje z nim na Instagramie „No No taki byłeś jak się poznaliśmy”

Anna Nowak-Ibisz o rozwodzie

Choć mówiła, że z nim nie będzie, to stało się inaczej. Anna i Krzysztof w 2005 roku wzięli ślub, a owocem ich miłości jest syn Vincent. Małżeństwo pary nie trwało długo. Po czterech latach odbył się rozwód, po którym Anna i Krzysztof nie potrafili dojść ze sobą do porozumienia. Z czasem ich relacje się zmienił. Internauci często są pod wrażeniem, że byli małżonkowie doskonale się dogadują i mogą na siebie liczyć.

Anna Nowak-Ibisz była gościem minionego odcinka „W roli głównej”. W rozmowie z Magdaleną Mołek wróciła do trudnego momentu w jej życiu. Aktorka krótko skomentowała rozstanie z prezenterem.

To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta – wyjaśniła.

View this post on Instagram

„ W roli głównej „ w rozmowie z Magdą Mołek 💖 Tak bardzo nam teraz takich spotkań brakuje – umawiamy się na live’y, na skype, na WhatsApp albo wisimy na telefonach, żeby tylko złapać chwilę oddechu i przekonać się, że nie jesteśmy zupełnie sami. Ta rozmowa letnia nie będzie, nie taki mam temperament 😉 jest szczera,nie ślizga się delikatnie po wierzchu, nie muska lekko gładkiej tafli jeziora. Jest bardzo osobista. Zapraszam dzisiaj o godz.22.15 na antenie @tvnstyle_official 💚 ! POWTÓRKI ; 👉02.04 godz.17.25 👉04.04. godz.13.15 i 👉05.04. godz.18.50 😉 @magda_molek – Dziękuję Ci serdecznie za to spotkanie 💖 #wroligłównej #tvnstyle #rozmowa #dwiekobiety #szczerze #wprost #sercem #opowiedziane 💖 @tvnstyle_official @magda_molek 😘@juliamotylinska.makeup 😘 @joannadadas_stylist 😘 @ewa_pieczarka 😘

A post shared by Anna Nowak Ibisz (@anna_nowak_ibisz_official) on

ZOBACZ TEŻ:

Marek Bukowski ZADEBIUTOWAŁ na ściance z nową partnerką – to była Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz pokazał swoją mamę: Ale jesteście podobni

Blanka Lipińska zdradziła Ibiszowi, ile seksu daje jej równowagę psychiczną

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz na ściance

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz na ściance

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz/fot. AKPA