Szansa na sukces wraca do TVP. Show, które stacja emitowała w latach 1993 – 2012, prowadził wtedy Wojciech Mann. Gdy on zrezygnował, TVP podjęła decyzję o rezygnacji z formatu. Teraz prezes TVP, Jacek Kurski, chce go reaktywować.

Szansa na sukces. Opole 2019 – kiedy na antenie TVP?

Według informacji Wirtualnych Mediów program wróci do TVP pod nieco zmienionym tytułem: Szansa na sukces. Opole 2019. Program ma być emitowany w niedzielne popoludnia.

Możliwe, że program „Szansa na sukces. Opole 2019” będziemy emitować jednak w niedzielne popołudnia w TVP2 tuż po „Familiadzie” i „Kole fortuny”, a wiec w tym paśmie w którym „Szansa na sukces” pokazywana była przed laty. Sprawdzamy czy ten format jednak lepiej nie pasowałby do access prime-time, niż prime-time. W dodatku „Szansa na sukces. Opole 2019” nie będzie już konkurować z transmisjami PŚ w skokach narciarskich, ponieważ tegoroczny sezon tej imprezy dobiega już końca – Wirtualne Media cytują Jacka Kurskiego.

Kto będzie gospodarzem nowej Szansy na sukces?

Oficjalnie TVP zastanawia się nad wyborem prowadzącego program spośród dwóch kandydatów. Tymczasem Super Express donosi, że decyzja już zapadła i Sznsę na sukces poprowadzi Artur Orzech. Orzech jest dziennikarzem radiowej Trójki, co roku prowadzi też transmisję Eurowizji w TVP.

Kim jest Artur Orzech?

Artur Orzech jest dziennikarzem muzycznym. Zajmuje się też konferansjerką, pracuje jako prezenter radiowy i telewizyjny. Orzech studiował iranistykę W latach 2001 – 2007 był prorektora ds. studenckich w niepublicznej Wyższej Szkole Promocji w Warszawie.. Orzech ma też na koncie epizod z karierą muzyczną – w 1983 roku założył zespół rockowy Róże Europy. Był gitarzystą i autorem muzyki na pierwszych dwóch płytach.
Artur Orzech jest żonaty – w 2006 roku ożenił się z Karoliną Kozłowską, z wykształcenia filozofką.

Szansa na sukces – jakie gwiazdy wylansował program?

Dzięki udziałowi w Sznasie na sukces karierę zaczęły takie gwiazdy jak Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Georgina Tarasiuk, Kasia Cerekwicka, Ania Wyszkoni, Tomek Makowiecki, Margaret a nawet Joanna Kulig.

Artor Orzech Artor Orzech
Artor Orzech Wojciech Mann
Wojciech Mann Szansa na sukces