Meghan Markle (42 l.) to jedna z najlepiej ubranych gwiazd na świecie. Nie stawia na uliczną modę i najnowsze trendy, a na ponadczasową elegancję i klasę. Całe szczęście, że jej bardzo kosztowne stylizacje można w łatwy sposób skopiować tańszymi zamiennikami.

Książę Harry i Meghan z dziećmi zbierają cukierki na Halloween

Meghan Markle i książę Harry przebywają aktualnie w Kanadzie, gdzie pani Sussex uczestniczyła w spotkaniu z organizacją non-profit Justice for Girls (pol. sprawiedliwość dla dziewcząt). Meghan miała na sobie białą stylizację, która stworzyła bardzo wyrafinowany look, ale w casualowym, niezbyt zobowiązującym stylu.

Wyłączając złotą biżuterię za krocie i zegarek Cartiera, który należał kiedyś do księżnej Diany. Jego wartość jest niemal bezcenna. A na aukcji mógłby osiągnąć zawrotną cenę.

Meghan Markle cała na biało

Księżna Sussex miała na sobie sweter z okrągłym dekoltem w kolorze kości słoniowej, który starannie włożyła w dopasowane spodnie z szerokimi nogawkami do Ralpha Laurena.

Meghan Markle o ulubionej świątecznej tradycji, którą kultywuje z rodziną

Markle uzupełniła swój monochromatyczny strój delikatną biżuterią, decydując się na zaskakująco niedrogie kolczyki Edge of Ember za ok. 300 złotych. A także kosztowne elementy z kolekcji Cartier i słynnej jubilerki gwiazd Lorraine Schwarz.

Zajrzyj do galerii zdjęć: