Filip Chajzer znany jest z dziennikarskich prowokacji. Dawno temu pokazał w prześmiewczy sposób niewiedzę blogerów modowych, pytając ich, co myślą o kolekcjach nieistniejących projektantów, takich jak Schleswig-Holstein czy Karel Gott. Nagranie było hitem Internetu, a dziennikarz stał się specjalistą w tworzeniu nietypowych materiałów dziennikarskich. Zdaniem internautów, ostatnio przekroczył granicę. Jego test botoksu wywołał burzę.

Hipnoza TVN OSTRO krytykowana: To upodlenie!

Chajzer na swoim kanale na Youtube przetestował „wciskanie botoksu w czoło”. Temat podchwycił portal plotkarski, a „youtubowy test” określił przesunięciem granicy żenady. Ostre słowa poruszyły dziennikarza, czemu dał wyraz na swoim Instagramie:

– Pragnę serdecznie podziękować za nieodpłatną reklamę mojego kanału YouTube. Kanału, który po tygodniu ma już 30.000 subskrybentów, super pozytywne komentarze i ciągle pnie się w górę. Pozwolicie, że z wdzięczności za wasz sponsorowany głupotą artykuł zapłacę 1000PLN. Pieniądze trafią na konto hospicjum dziecięcego „bursztynowa przystań” w Gdyni.

Filip wymienił oczywiście kilka mocno nacechowanych słów, kojarzonych ze światem show-biznesu, takich jak kłamstwo, ścianka, zazdrość:

– Zazdrość to straszna rzecz, ale jeszcze gorsze jest mówienie o żenadzie, kiedy pokazuję realne skutki medycyny estetycznej. Być może kilka osób zastanowi się, czy z pewnością tego chce. Wiem, że to nie mieści się w waszych zepsutych plotkami, kłamstwem i ściankami głowach, ale jakoś musicie z tym żyć 😳🔥 Zapraszam oczywiście do oglądania tej żenady

Filip Chajzer jak Świnka Peppa, Ciastek, wielki pączek. To zdjęcie PRZERAŻA!

Uważacie, że wciskanie botoksu w czoło rzeczywiście mieści się w ramach misji dziennikarskiej? Czy są jakieś granice „czelendżów”, „wyzwań” i „testów”? Filmik można jeszcze uznać za quasi reportaż wcieleniowy?

Będzie wojna między Chajzerem, a plotkarskim portalem?

Drogi serwisie pudelek.pl – pragnę serdecznie podziękować za nieodpłatną reklamę mojego kanału YouTube. Kanału, który po tygodniu ma już 30.000 subskrybentów, super pozytywne komentarze i ciągle pnie się w górę. Pozwolicie, że z wdzięczności za wasz sponsorowany głupotą artykuł zapłacę 1000PLN. Pieniądze trafią na konto hospicjum dziecięcego "bursztynowa przystań" w Gdyni. Zazdrość to straszna rzecz, ale jeszcze gorsze jest mówienie o żenadzie, kiedy pokazuję realne skutki medycyny estetycznej. Być może kilka osób zastanowi się, czy z pewnością tego chce. Wiem, że to nie mieści się w waszych zepsutych plotkami, kłamstwem i ściankami głowach, ale jakoś musicie z tym żyć 😳🔥 Zapraszam oczywiście do oglądania tej żenady – http://youtu.be/aFhRSlHqos0 🔥🔥🔥

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)